بهادری جهرمی گفت: رسانه ها در راستای جهاد تبیین و بیان دستاوردهای نظام، توطئه های دشمن را خنثی نمایند.

به گزارش سفیرافلاک، علی بهادری جهرمی ظهر امروز در جلسه مشترک شورای اداری و شورای اطلاع رسانی لرستان اظهار داشت: در هفته دولت سفرهای استانی در دستور کار قرار گرفت و تاکنون ۳۱ سفر به استان های کشور انجام شده و مسئولان در راستای خدمت به مردم آماده هستند.

وی افزود: در سفرهای استانی تلاش شده تا مسئولان به مسائل و مشکلات مردم گوش دهند و برای حل آنها اقدام شود که در دولت سیزدهم مردمی بودن و تلاش برای حل مشکلات مردم مد نظر قرار دارد.

سخنگوی دولت با اشاره به تحریم های ظالمانه دشمنان، گفت: از بدو پیروزی انقلاب، تحریم ها علیه کشور ادامه داشته است و طی سال های اخیر بر شدت تحریم ها اضافه شده و دشمن تلاش دارد تا با اعمال تحریم ها بتواند افکار را منحرف نماید که در این راستا رسانه ها در راستای تبیین و بیان دستاوردها می توانند این توطئه ها را خنثی نمایند.

جهرمی عنوان کرد: تلاش در مسیر مردم سالاری، مردم گرایی از راهبردهای دولت سیزدهم است که با این روش ها می توان در جهت حل مشکلات اقدام کرد.

وی بیان کرد: نقش رسانه ها در بیان دستاوردها و جهاد تبیین بسیار حائز اهمیت است که عمل کردن رسانه ها به این رسالت می تواند سبب امیدبخشی به جامعه باشد.

سخنگوی دولت خاطر نشان کرد: پرداختن به زیرساخت های فرهنگی و تکیه بر توانایی های داخلی مولفه های مهم هستند که این دو در دولت سیزدهم بسیار مشهود است.

جهرمی بیان کرد: تشریح و بیان دستاوردها و ارائه خدمت رسانی به مردم توسط رسانه ها می تواند زمینه ساز رفع بسیاری از مشکلات باشد و سعی کنند خبرهای خوب و امید بخش را منعکس کنند.

انتهای پیام/