حجت الاسلام پژمانفر گفت: پرونده های مبارزه با مفاسد اقتصادی را از دریچه شفاف سازی پیش می بریم و برنامه ما این است با شفاف سازی و فعال کردن سامانه های مردمی جلوی فساد را بگیریم.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام نصرالله پژمان فر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در برنامه گفتگوی زنده خبری در مورد عملکرد دولت در مبارزه با مفاسد اقتصادی،  اظهار داشت: مسئله مبارزه با فساد یکی از شاخصه های اصلی شکل‌گیری دولت سیزدهم بود.

وی در ادامه سخنانش افزود: مسئله ای که دولت در یک سال اخیر به آن پرداخته است، این است که در کنار مسائل مختلف خواسته عمومی آحاد مردم را در مبارزه با فساد به عنوان اولویت قرار دهد.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: کمیسیون اصل نود مجلس به عنوان یکی از دستگاه های نظارتی پرونده های جدی را در مبارزه با مفاسد اقتصادی با همکاری بقیه دستگاه های نظارتی در یک سال اخیر بررسی کرده است.

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس در پایان گفت : همه پرونده های مبارزه با مفاسد اقتصادی را از دریچه شفاف سازی پیش میبریم و برنامه ما این است با شفاف سازی و فعال کردن سامانه های مردمی نورافکنی در فضای کشور بیاندازیم و جلوی فساد را بگیریم.

انتهای پیام/   

  • منبع خبر : فارس