فرماندار دورود با اشاره به افتتاح اورژانس بیمارستان 7 تیر دورود، گفت: به مناسبت هفته دولت چندین طرح صنعتی در این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

احمد گودرزیان در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهارداشت: امروز به مناسبت هفته دولت اورژانس بیمارستان هفت تیر دورود با مساحت حدود هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان افتتاح شد.

وی افزود: همچنین در حوزه درمان اقامتگاه پزشکان بیمارستان هفت تیر با اعتبار دو میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.

فرماندار دورود افتتاح کارخانه سوله‌های فلزی را از دیگر برنامه‌های هفته دولت در این شهرستان برشمرد و عنوان کرد: برای راه‌اندازی این کارخانه حدود ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان هزینه شده و با افتتاح آن زمینه اشتغال هشت نفر فراهم شده است.

وی بیان کرد: امروز شرکت صادراتی پدیده نوین قطعات بتنی با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان و با اشتغال‌زایی ۱۵ نفر به بهره‌برداری رسید. همچنین شرکت صنایع سنگ اسلب بر با ۵۰ میلیارد تومان هزینه و ایجاد ۱۵ نفر اشتغال افتتاح شد.

گودرزیان با بیان اینکه به مناسبت هفته دولت یک سیستم آبیاری تحت فشار به مساحت ۱۰۰ هکتار به بهره برداری رسید، گفت: برای راه اندازی این سیستم آبیاری هفت میلیارد تومان هزینه و زمینه اشغال ۳۰ نفر فراهم شده است.

وی با اشاره به اینکه طرح گازرسانی به چندین روستای این شهرستان به بهره‌برداری رسیده است، خاطرنشان کرد: همچنین در این ایام ۲۰ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد تحویل داده شد.

فرماندار دورود با اشاره به بهره برداری از یک کارگاه تولید دستکش نخی روکش دار، تصریح کرد: طی روزهای آینده یک مرکز بهداشت در یکی از روستاهای دورود افتتاح می‌شود.

انتهای پیام/