مرادی از افتتاح ۱۷۷ میلیارد تومان پروژه در هفته دولت کوهدشت خبر داد.

به گزارش سفیرافلاک، محمد مرادی ظهر امروز در جمع مردم دهستان تنگ سیاب کوهنانی، ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت: به واسطه واکسیناسیون سراسری دولت آیت الله رییسی علاوه بر اینکه بحران کرونا کاهش یافت، بحث های آموزشی، اقتصادی و کسب و کار ها نیز رونق خوبی گرفت.

وی افزود: حذف ارز ترجیحی به نفع مردم یکی از عملکردهای مثبت و مطلوب حوزه اقتصادی در دولت سیزدهم به شمار می رود.

فرماندار کوهدشت با اشاره به اهمیت خدمت‌رسانی مطلوب به مردم، عنوان کرد: در هفته دولت امسال کوهدشت ۱۷۷ میلیارد تومان افتتاح پروژه داشته ایم و در بخش کوهنانی ۷۷ میلیارد آن مربوط به بخش کوهنانی است.

وی با اشاره به اینکه در حوزه راهداری نیز نسبت به گذشته ۷۰۰درصد افزایش فعالیت داشته ایم، تصریح کرد: امسال کلنگ زنی پروژه گازرسانی به ۳۴ روستای دهستان کوهدشت شمالی و ۱۶ روستا در منطقه کوهنانی را داشتیم.

مرادی با اشاره به اینکه در نگاه امامین انقلاب دولت همان مردم هستند، بیان کرد: به جهت ساخت سالن ورزشی با ادارات ورزش و جوانان و بسیج سازندگی سپاه جلسه ای برقرار می کنیم که در صورت وجود شرایط مورد نظر، اقدامات لازم صورت گیرد.

فرماندار کوهدشت گفت:به جهت رفع مشکلات جاده و خطوط ارتباطی فعالیت هایی صورت گرفته است که رضایتمندی مردم را به همراه خواهد داشت.

انتهای پیام/