زیویار با اشاره به رفع موانعی که سرمایه گذاران با آن مواجه هستند، گفت: فراهم کردن زیر ساختها در شهرک های صنعتی، اولویت دولت است.

به گزارش سفیرافلاک، فرهاد زیویار صبح امروز در مراسم کلنگ زنی طرح تولید کاغذ در ازنا، اظهار داشت: در هفته دولت طرح های زیادی افتتاح و کلنگ زنی می شود اما همه تلاش ها بر این است که در بحث کلنگ زنی، کلنگ جدیدی بر زمین زده نشود مگر اینکه یا با حضور بخش خصوصی باشد یا اینکه در برخی از مناطق نیاز به اجرای پروژه باشد که بیشتر در مناطق محروم و در راستای آبرسانی، گاز رسانی اقدام می شود.

وی افزود: در بحث کارهای عمرانی طرح های خوبی افتتاح می شود که امسال در هفته دولت در استان لرستان، ۳۱۳ طرح عمرانی و ۱۱۹ طرح اقتصادی افتتاح و کلنگ زنی شد.

استاندار لرستان تصریح کرد: در مناطقی که شهرک صنعتی وجود دارد، چیزی که اولویت دولت است فراهم کردن زیرساختهاست و مورد بعدی رفع موانعی است که سرمایه گذاران با آن مواجه هستند.

زیویار بیان کرد: مورد بعدی این است که در صوت تقاضای سرمایه گذار، تسهیلاتی هم ارائه شود و همچنین جذابیتی فراهم شود برای سرمایه گذاران تا بتوانند در این مناطق سرمایه گذاری کنند که در منطقه ویژه اقتصادی بستر فراهم است.

انتهای پیام/