اسدبیگی با بیان اینکه 605 بازرسی از داروخانه ها در قالب طرح دارویار انجام شده است، گفت: اجرای این طرح با هدف ارائه خدمات بیشتر به مردم و جلوگیری از قاچاق دارو در حال انجام است.

محسن اسدبیگی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: طرح دارویار از تیرماه در استان لرستان همزمان با سراسر کشور به اجرا درآمد که در این راستا تاکنون بالغ بر ۶۰۵ مورد بازرسی از داروخانه ها برای جلوگیری از تخلفات انجام شده است.

وی افزود: طی بازرسی های صورت گرفته دو مورد عدم همکاری در اجرای طرح و دو مورد هم گرانفروشی شناسایی شد که چهار مورد تخلف مورد برخورد قرار گرفت.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی لرستان تصریح کرد: این طرح به خوبی در استان در حال اجراست و با بازرسی هایی که به صورت مستمر از داروخانه ها صورت می گیرد، با متخلفان به شدت برخورد می شود.

اسدبیگی بیان کرد: اجرای این طرح با هدف ارائه خدمات بیشتر به مردم و جلوگیری از قاچاق دارو در حال انجام است که با اجرای این طرح، داروهای زیادی تحت پوشش بیمه قرار گرفتند.

وی خاطر نشان کرد: در استان لرستان ۲۵۱ داروخانه وجود دارد که ملزم به اجرای این طرح هستند و بازرسی از داروخانه ها نیز مرتب انجام می شود.

انتهای پیام/