زیویار از اختصاص اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان برای تکمیل بیمارستان نیایش خبر داد.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، فرهاد زیویار اظهار داشت: بیمارستان نیایش خرم آباد از پروژه های نیمه تمامی است که به دلیل کمبود اعتبارات مراحل ساخت آن مدت ها با مشکل مواجه بود.

وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع، تلاشها برای تکمیل این پروژه راهبردی در دستور کار قرار گرفت و نهایتاً در سفر رئیس جمهور به عنوان یکی از مصوبات سفر لحاظ شد که با پیگیری های صورت گرفته اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان از محل مصوبات سفر به عنوان اولین قسط از اعتبار در نظر گرفته شده برای تکمیل فاز نخست بیمارستان نیایش، امروز در اختیار استان قرار گرفت.

زیویار بیان کرد: تاکنون اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان برای تکمیل این پروژه هزینه شده که با اختصاص اولین قسط از تسهیلات ماده ۵۶ به مبلغ ۴۰ میلیارد تومان، بیمارستان نیایش جان دوباره خواهد گرفت.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه کل اعتبار این پروژه ۲۷۲ میلیارد تومان است، تصریح کرد: اختصاص این اعتبار یک گام رو به جلو در جهت تکمیل بیمارستان نیایش خرم آباد است و تلاش ها برای جذب اعتبارات باقی مانده تا رسیدن به نتیجه نهایی ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/