وزیر ورزش و جوانان در خصوص برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال گفت: ظاهراً دو نفر از اعضای هیأت رئیسه با لغو آن مخالفت کردند و سپس اعلام شد باید برگزار شود.

به گزارش سفیرافلاک، حمید سجادی وزیر وزرش و جوانان در واکنش به برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال در گفتگو با رادیو ورزش گفت: من خودم هم هرچقدر تلاش کردم نتوانستم با آقایان صحبت کنم. ظاهراً دو نفر از اعضای هیأت رئیسه با لغو آن مخالفت کردند و سپس اعلام کردند باید برگزار شود.

وی افزود: باید بگویم من درباره دو سال باقیمانده در این مقطع زمانی نیاز به اقتدار و انسجام داریم. با تمام این مسائل باید اقتدار داشته باشیم‌. در دو دهه اخیر اختلافاتی پیش آمد که باعث تعلیق شد. پس از آن اختلافاتی پیش آمد که حالا نمی‌خواهم بگویم اساسنامه‌ای تحمیل شد اما متن آن با بقیه اساسنامه فرق داشت. طوری بود که بابت همه چیز حاکمیت داشتند اما بودجه را از ما می‌خواستند.

وزیر وزش اظهار داشت: ما رفاقتی به نهادهای بین المللی جواب می‌دهیم و به هیچکس جواب نمی‌دهیم. باید استانداردهای فیفا را نیز برخی مواقع باید رعایت کنیم، ولی ما فقط باید به مجمع فدراسیون‌ها پاسخ دهیم. بعداً دیدیم که دوستان به مجمع هم پاسخگو نیستند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مهر