حجت الاسلام شاهرخی با بیان اینکه لرستان در حوزه ورزش سابقه کهنی دارد، گفت: همکاری برای رفع مشکلات تیم خیبر ضروری است.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان، حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی با تاکید بر اینکه تیم خیبر، تیمی با سابقه است و در استان و کشور شناخته شده است، اظهارداشت: این تیم در دوره‌های مختلف نیز تمام توان خود را برای موفقیت به کار گرفته است، به خصوص در سال گذشته و امسال مشاهده می‌کنیم که ظرفیت‌های خوبی به کار گرفته و جوانان و امیدهای خوبی را نیز در تیم جمع آوری کرده است.

وی با بیان اینکه لرستان قهرمانان پرافتخاری را تقدیم کشور کرده است، افزود: لرستان در حوزه ورزش سابقه کهنی دارد. در ورزش فوتبال در دوره‌های مختلف این استان افراد نام و نشان داری دارد که در سطح کشور و فراتر از کشور به چهره‌های ملی و شناخته شده‌ای تبدیل شده‌اند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان بیان کرد: همه ما وظیفه داریم که ورزش و سلامت جسم و روح را تبلیغ کنیم و بسترهای مناسب را برای فعالیت‌های ورزشی فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه بازیکنان لرستانی و استان‌های دیگر را برای تیم جذب کرده‌اند و تلفیقی از بازیکنان بومی و غیر بومی در تیم کنار هم قرار گرفته‌اند، گفت: مربی بومی، کاردان، با دانش و با تجربه نیز برای تیم به کار گرفته شده است.

حجت الاسلام شاهرخی با تاکید بر اینکه ما مردم استان موظف هستیم که این تیم را یاری کنیم، تصریح کرد: مدیران و مسئولان فرهنگی، ورزشی و اقتصادی موظف هستند که تیم را یاری کنند تا تیم به لیگ برتر راه پیدا کند.

وی با بیان اینکه هواداران و کانون هواداران برای تیم شکل بگیرد، تصریح کرد: همراه با فعالیت‌های ورزشی، برنامه‌های فرهنگی و دینی کنار هم قرار بگیرند، هر چه روحیه دینی و غیرت دینی و تعصب مثبت و ارزشمند همراه با ورزشکار باشد، او را در به نتیجه رساندن یاری می‌کند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان اینکه جوانان ما به جهت فیزیکی و جسمانی آمادگی لازم را برای رسیدن به موفقیت‌ها در همه عرصه‌های ورزشی دارند، افزود: وقتی این آمادگی جسمانی و روحانی در کنار تجربه و دانش مربیان قرار بگیرد، باعث موفقیت می‌شود.

حجت الاسلام شاهرخی گفت: البته سختی‌ها و دشواری‌هایی در مسیر وجود دارد که نباید سختی‌ها، دشواری‌ها و مشکلات خللی در اراده مستحکم ما ایجاد کند، از مربی تیم، کادر فنی، سرپرست تیم، مدیریت باشگاه خیبر تشکر و قدردانی می‌کنم، تشکر و قدردانی مسئولان و مدیران ما نیز باید این باشد که تمام همراهی‌های لازم را با این تیم به عمل آورند، بنده نیز به وظیفه خود عمل و پیگیری خواهم کرد تا مشکلاتی که بر سر راه تیم است یکی پس از دیگری برطرف شود.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به کمپ تیم خیبر عنوان کرد: در رابطه با کمپ تیم خیبر به عنوان تیمی که رده چهارم دسته یک قرار گرفته و آماده برای ورود به لیگ برتر است، به اندازه‌ای که کار توسط مسئولان و مدیریت باشگاه انجام شده قابل تقدیر است، اما در شأن و خور این تیم نیست، زیرا باید همه مدیران و مسئولان مربوطه و مدیریت ورزش و جوانان، هیئت فوتبال، استاندار باید همراهی لازم را به عمل آورند تا کمپ تیم خیبر جایگاه بهتری را پیدا کند.

انتهای پیام/