مرادی گفت: مطالبات باید به‌صورت مدون و ریزمحور مورد واکاوی قرار گیرد.

به گزارش سفیرافلاک، محمد مرادی کفراج عصر امروز در جلسه هیئت اندیشه‌ورزی زنان این شهرستان که در سالن اجتماعات فرمانداری کوهدشت برگزار شد، اظهار داشت: اجماع بانوان این شهرستان در قالب تشکیل کمیته‌ها و گروه‌های مختلف می‌تواند به رفع مشکلات آنان در حوزه‌های مختلفی مانند اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی کمک کند.

وی با اشاره به ضرورت روشمند بودن در هیئت‌های اندیشه‌ورزی، افزود: موضوعات مورد کنکاش و بحث در هیئت اندیشه‌ورزی زنان کوهدشت مانند آسیب‌های اجتماعی و پیگیری مطالبات باید به‌صورت مدون و ریزمحور مورد واکاوی قرار گیرد تا در حصول به نتیجه نیز تسهیل شود.
فرماندار کوهدشت عنوان کرد: مفاهیمی مانند زیست عفیفانه و نشاط اجتماعی که در هیئت اندیشه‌ورزی زنان این شهرستان موردبررسی قرار می‌گیرد باید به‌صورت جهان‌شمول و در یک دیدگاه منشعب از تعریف‌های مختلف این حوزه‌ها باشد.

وی با اشاره به ضرورت ارائه راهکارها در هیئت اندیشه‌ورزی زنان کوهدشت، تصریح کرد: همچنین باید مسائل مورد بحث در این هیئت تبیین شود و با دعوت از استادان مدعو نسبت به ارائه علمی‌تر و جامع‌تر از محتوای جلسات اقدام کرد.

مرادی با اشاره به استفاده از تجربیات در حوزه‌های عملی هیئت اندیشه‌ورزی زنان کوهدشت گفت: این اقدام به اجرایی‌کردن راهکارهای ارائه‌شده در این هیئت کمک می‌کند.

فرماندار کوهدشت به تبیین نظرات ولایت در هیئت اندیشه‌ورزی زنان کوهدشت تأکید و بیان کرد: از راهکارها و نظرات مقام معظم رهبری در مورد مسائل و مشکلات جامعه به‌دلیل اشراف و احاطه ایشان باید استفاده کرد.

وی با بیان اینکه مزایا و معایب راهکارهای ارائه‌شده در هیئت اندیشه‌ورزی زنان کوهدشت باید موردبررسی قرار بگیرد، اظهار داشت: اجرایی‌شدن دستورالعمل‌ها با این اقدام زودتر به نتیجه عملی می‌رسد.

وی افزود: خروجی راهکارهای هیئت اندیشه‌ورزی زنان کوهدشت در قالب صورت‌جلسه مصوب فرمانداری ارائه و سپس به دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط و گروه‌های غیردولتی علاقه‌مند برای اجرایی‌شدن ابلاغ می‌شود.

فرماندار کوهدشت با اشاره به ضرورت پیامدسنجی راهکارهای هیئت اندیشه‌ورزی زنان این شهرستان عنوان کرد: گروه‌های این هیئت باید به سمت‌وسوی دانش‌محوری سوق پیدا کند.

انتهای پیام/