محمدرضا دشتی‌اردکانی گفت: اجرایی شدن تصمیمات سفرهای استانی و مشاهده ثمرات این سفرها در سطح جامعه موجب افزایش اعتماد مردم به مسئولان به ویژه در قوه مجریه می‌شود.

به گزارش سفیرافلاک، محمدرضا دشتی‌اردکانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت گفت: دولت سیزدهم در سال اول کاری خود به ۳۱ استان سفر کرد و از نزدیک و به طور دقیق در جریان مشکلات مردم قرار گرفت.

وی افزود: علاوه بر شناسایی مشکلات مردم در جریان سفرهای استانی، رئیس‌جمهور در دیدار مجمع نمایندگان استان‌ها نیز به طور دقیق‌تر در جریان مسائل قرار گرفت و نمایندگان مشکلات مردم را به رئیس‌جمهور منتقل کردند.

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: در سال نخست کاری دولت، رئیس‌جمهور و اعضای کابینه برنامه‌های خوبی را برای شناسایی مشکلات مردم داشتند و به خوبی این کار انجام شد. سال دوم کاری دولت زمانی است که مردم طمع تصمیمات اتخاذ شده در سفرهای استانی را بچشند و این تصمیمات در سال دوم کاری دولت اجرایی شود.

وی افزود: طبیعتاً اجرایی شدن تصمیمات سفرهای استانی و مشاهده ثمرات این سفرها در سطح جامعه موجب افزایش اعتماد مردم به مسئولان به ویژه در قوه مجریه می‌شود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس