حجت الاسلام تقوی گفت: حرکت در مسیر شهدا به سعادت می انجامد و باید ادامه دهندگان خوبی در راه شهدا باشیم.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین علی تقوی در جمع دانشجویان شرکت کننده در طرح حامیم در دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد اظهار داشت: اگر ارتباط مستمر با شهدا داشته باشیم راه را به خوبی پیدا خواهیم کرد لذا نباید شهدا را تنها گذاشت، شهدا راهبران خوبی هستند، امروز دینداری و دیندانی سخت شده است هر چه قدر بشر انسان به تکنولوژی بیشتر دست پیدا می کند آرامش دنیا کمتر می شود، باید در مسیر ی حرکت کنیم تا آرامش بیشتری داشته باشیم، ارتباط با شهدا آرامش بخش است.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: در این دوران باید پای دین ایستاد تا در حکومت امام زمان (عج) بتوانیم جایگاهی داشته باشیم.
وی افزود: اگر امام زمان(عج) ظهور کند چه اتفاقی رخ می دهد، الان فرض کنید امام زمان(عج) ظهور کرده باید چه کاری انجام دهیم، وظیفه ما سخت تر می شود، امام زمان(عج) وقتی ظهور کند همه سرباز امام خواهیم شد حکومت امام زمان(عج) هم لشگر می خواهد و هم دولت باید سخت تلاش کنیم تا در حکومت امام زمان(عج)  فعالیت کنیم.
وی اظهار داشت: نقش شیعیان در حکومت مهدوی سنگین تر است، اگر دعا می کنیم که امام زمان(عج) ظهور کند باید ابتدا خودمان را آماده ظهور کنیم، دیندار باشیم و بخشی از آن یاد گرفتن دینداری در خانواده و جامعه است، اگر بخواهیم دیندار خوبی باشیم باید دین را یاد بگیریم باید به برنامه های دین در همه عرصه های اجتماعی و سیاسی و فرهنگی و مذهبی توجه کنیم.
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: باید آداب فردی و اجتماعی دین را رعایت کنیم اگر دیندار و دیندان باشیم سپس باید از دین دفاع کنیم و همان کاری که شهدا انجام دادند به آن عمل کنیم.
حجت الاسلام تقوی افزود: شهدا با جان خود از دین دفاع کردند هر کس به اندازه سهمی که دارد باید از دین دفاع کند، هر کس باید هدایتگر باشد و با سوال و پرسش و پاسخ دین را ترویج دهیم.
وی اظهار داشت: امروز شرایط سختی برای دین و قرآن و اسلام رقم زده شده و روز و هر ساعت شبهات فراوانی وارد دین می شود که اگر دانش خود را بالا نبریم نمی توانیم از دین اسلام دفاع کنیم.
وی بیان کرد: به عنوان دانشجویی که در حکومت اسلامی ایران که زمینه ساز ظهور امام زمان(عج) خواهد  بود وظیفه داریم احکام دین را یاد بگیریم و به دیگران نیز یاد بدهیم.
انتهای پیام/