دلفان گفت: پس از پرداخت اولین قسط از تسهیلات ۲۷۲ میلیارد تومانی که از طریق ماده ۵۶ دریافت شده، پروژه بیمارستان نیایش به عنوان پروژه مهم استان شتاب بیشتری گرفته است.

به گزارش سفیرافلاک، بهرام دلفان در حاشیه بازدید غلامحسن کریمی رئیس امور شعبه بانک ملی لرستان از پروژه بیمارستان ۵۱۵ تختخوابی نیایش خرم‌آباد در جمع خبرنگاران اظهارداشت: مجموع پروژه بیمارستان در دو بلوک شمالی و جنوبی  احداث می‌شود که هر بلوک بیش از ۲۵۰ تخت با کاربری درمانی متفاوت اعم از تخصصی، فوق تخصصی، کلینیکی و پاراکلینیکی دارد.

وی با بیان اینکه بیمارستان نیایش بر اساس استانداردهای روز در حال ساخت است و پیش بینی می‌شود تا ۵۷۷ تخت بستری افزایش یابد، افزود: زیر بنای کل پروژه ۵۸ هزار و ۸۰۰ متر مربع با مساحت ۱۳ هزار متر مربع در حال ساخت است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان عنوان کرد: مجموع سایت بیمارستان نیایش ۱۰۷ هزار متر مربع است و در آینده نیز توسعه آموزشی و درمانی بیشتری در فضای آن انجام می‌گیرد.

وی بیان کرد: با پرداخت اولین قسط از تسهیلات ۲۷۲ میلیارد تومانی که از طریق ماده ۵۶ دریافت شده پروژه بیمارستان نیایش به عنوان پروژه مهم استان شتاب بیشتری گرفته است که بابت این مهم از همکاری بانک ملی استان قدردانی می‌کنیم.

 دلفان با اشاره به اینکه با ساخت و راه‌اندازی بیمارستان  مذکور از سرگردانی بیماران هم استانی در سایر استان‌ها جلو گیری می‌شود، گفت: بیمارستان نیایش به عنوان بیمارستان جنرال استان تا سالها نیاز استان را برطرف می‌کند همچنین از دیگر مزایایی راه‌اندازی آن ایجاد اشتغال‌زایی و جذب نیروی کار در استان است.

 انتهای پیام/