رجبی گفت: احداث گاوداری شش هزار رأسی درب گنبد 200 نفر اشتغالزایی مستقیم دارد.

به گزارش سفیرافلاک، یحیی رجبی ظهر امروز در جلسه بررسی احداث گاوداری شش هزار رأسی درب گنبد کوهدشت، اظهار داشت: پیگیری های مسئولان شهرستان کوهدشت در راستای احداث گاوداری شش هزار رأسی کوهدشت این مهم را می رساند که اراده همکاری کامل در این زمینه وجود دارد.

وی افزود: از سال‌های گذشته با پیگیر های صورت گرفته، در مناطق کشاورزی برای سرمایه گذاری در حوزه دامپروری برنامه ها را گسترش دادیم چراکه وقتی همه شرایط مستعد سرمایه گزاری است ما هم می توانیم کمک کنیم.

مدیر دامپروری هلدینگ کشاورزی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) کشور عنوان کرد: باید شرایط به گونه ای باشد که همه امکانات برای کار از جمله زیر ساختی تامین شود تا طرح توجیه اقتصادی داشته باشد، از جمله راه و برق که از مهمترین فاکتورهای لازم در این راستا است تا شرایط وبستر سرمایه گذاری طرح قابل توجیه باشد.

وی با اشاره به اینکه وجود آب پایدار از ملزومات پروژه های دامپروری و کشاورزی است، تصریح کرد: با احداث این گاوداری در منطقه درب گنبد کوهدشت به صورت مستقیم برای ۲۰۰ نفر اشتغالزایی می شود و با توجه به نزدیکی به مرز فرصت صادرات به کشور عراق مناسب است و این امکان دارد که زمینه سازی ها برای بسته بندی های گوشتی نیز فراهم شود.

انتهای پیام/