منعمی گفت: دولت مردمی یک راهبرد بوده و رد پای آن در دوران دفاع مقدس است.

به گزارش سفیرافلاک، مجید منعمی ظهر امروز در نشست خبری ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام اربعین حسینی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، اظهارداشت: شناخت وضعیت موجود زمانبر است بنابراین کمک اصحاب رسانه را می طلبد تا بتوانیم به ساماندهی وضع موجود بپردازیم.

وی افزود: در بحث دفاع مقدس وقتی به منظومه فکری مقام معظم رهبری رجوع می کنیم، ایشان قائل به این موضوع هستند که هر آنچه که دنبال می کنیم رد پای آن در دوران دفاع مقدس قابل احصا است.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری لرستان عنوان کرد: امروز که ما باز در دوران دفاع مقدسی هستیم باز باید الگوی سازی کنیم، که در این راستا می توانیم به الگوهای موفقی که قبلا بوده، رجوع و مسائل را حل کنیم.

وی بیان کرد: اگر از دوران دفاع مقدس جنگ سخت یاد می شد امروز نیز جنگ ادامه دارد منتها نوع آن فرق کرده و امروز در جنگ نرم و ترکیبی در همه حوزه ها و ابعاد قرار داریم که کار ساده ای نیست.

منعمی تصریح کرد: اگر کارهای زیادی بر زمین مانده است یک علت آن می تواند ضعف مدیریت باشد اما این تنها دلیل نیست و بخش قابل توجهی هم مربوط به جنگی است که در آن قرار داریم.

وی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری اشاره کردند که مسئله یاد، مسئله مهمی است بنابراین گرامیداشت هفته دفاع مقدس نیز در همین راستاست.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری لرستان اظهارداشت: امروز پس از گذشت بیش از ۴۰ سال از انقلاب و جنگ باید ببینیم در چه مرحله ای قرار داریم بنابراین یک وظیفه اصحاب رسانه این است که تفاوت آنچه بود و آنچه اکنون هست را بگوید.

منعمی گفت: اگر بناست نقدی اتفاق بیفتد باید در قالب تعریف دقیق نقد به آن بپردازیم و در این جهت باید کم و کاستی را گفت و همچنین نقاط قوت را نیز بیان کرد سپس برای رفع کاستی ها راهکار ارائه شود.

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری می فرمایند کار جنگ و انقلاب حاصل تلاش مردم بود و مردم قهرمان اصلی این ماجرا بودند.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری لرستان با بیان اینکه دولت مردمی یک شعار نیست بلکه یک راهبرد است افزود: اینکه گفته می شود دولت مردمی یعنی دولت مردمی راهبردی است و مردم به واسطه می آیند و در حل مسائل کشور کمک می کنند.مسئله جنگ و دفاع مقدس را نیز مردم حل کردند.

وی با بیان اینکه دولت مردمی رد پایش در دفاع مقدس است، عنوان کرد: ما باید الگوهای موفق را شناسایی کنیم. هر چقدر هم کار کنید باز نقطه ضعف پیدا می شود بنابراین اصحاب رسانه باید هم نقاط ضعف را بگویند و هم نقاط قوت را تا امیدافزایی شود و البته راهکار هم ارائه دهند.

انتهای پیام/