علیرضا جهانبخش بازیکن ایرانی تیم فوتبال فاینورد بعد از درخشش در لیگ اروپا و به ثمر رساندن دو گل، گفت: فکر می کنم در مسیر خوبی هستم.

به گزارش سفیرافلاک، تیم فوتبال فاینورد شب گذشته در دومین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ اروپا میزبان تیم اشتروم گراتس اتریش بود که این بازی با نتیجه پرگل ۶ بر صفر به سود فاینورد تمام شد.

علیرضا جهانبخش بازیکن ایرانی که از ابتدا در ترکیب فاینورد حضور داشت، شب درخشانی را پشت سر گذاشت و توانست گل‌های اول و چهارم تیمش را در دقایق ۹ و ۴۱ به ثمر برساند.

این بازیکن حتی یک گل دیگر هم به ثمر رساند که از سوی داور مردود اعلام شد. جهانبخش با این عملکرد، بازگشت با شکوهی بعد از یک دوره افت و خیز در فاینورد داشت و در صدرنشینی فاینورد در گروه F لیگ اروپا نقش کلیدی بازی کرد.

اظهارات جهانبخش بعد از درخشش در لیگ اروپا:  در مسیر خوبی هستم

جهانبخش بعد از پایان این مسابقه، تاکید کرد که در حال حاضر در مسیر خوب و درستی در فاینورد قرار دارد. وی گفت: برای اینکه بازی به بازی بهتر بشوم نیاز بود که آماده سازی های لازم را پشت سر بگذارم. مسابقات اخیر همگی برایم خوب انجام شد.

وی گفت: در این شرایط از سوی مربیان، هواداران و هم تیمی‌ها اعتماد به نفس بیشتری می‌گیرم تا به تیم کمک کنم.

بازیکن ایرانی همچنین اذعان کرد که گل او که از سوی داور مردود اعلام شد، بعد از بازبینی در VAR به درستی مردود شده است.

جهانبخش بعد از این مسابقه یکی از دو بازیکن فاینورد بود که بالاترین نمره را از سوی سایت vi دریافت کرد. این سایت به جهانبخش و «دیلروسون» دیگر بازیکن فاینورد نمره ۸ داد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مهر