مسئول بسیج جامعه پزشکی استان لرستان گفت: خدمات بهداشتی- درمانی به زائران اربعین حسینی توسط شبکه بهداشت و درمان و بسيج جامعه پزشکی لرستان ارائه شد.

سرهنگ عبدالوحید ملک آرا در گفتگو با خبرنگار سفیر افلاک از ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به زائران اربعین حسینی توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان خرم آباد و بسیج جامعه پزشکی لرستان خبر داد و اظهار داشت: تیم های بهداشتی و درمانی از ۱۵ شهریور در مرکز مراقبت های سلامت در مرز مهران، موکب امام خامنه ای ورودی شهر خرم آباد و سطح شهرستان مستقر شدند که به طور متوسط روزانه به بیش از ۱۰۰ نفر از زائران حسینی خدمات بهداشتی و درمانی مختلفی را ارائه می‌دهیم.

وی افزود: تیم‌های بهداشتی و درمانی متشکل از پزشک، پرستار، بهیار، فوریت پزشکی، کارشناس آزمایشگاه، تکنسین دارویی است.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت ابوالفضل(ع)استان لرستان بیان داشت: دانشگاه علوم پزشکی استان، بسیج جامعه پزشکی استان لرستان، فوریت‌های پزشکی، مرکز بهداشت و درمان شهرستان خرم آباد خدمات بهداشتی و درمانی از جمله ویزیت رایگان، داروی رایگان و تست قند خون و فشار خون و خدمات پرستاری رایگان را به زوار اربعین حسینی ارائه می‌دهند.

ملک آرا گفت: بیمارستان ها، مراکز خدمات بهداشتی و درمانی، فوریت‌های پزشکی، بسیج جامعه پزشکی، مرکز بهداشت و درمان و جمعیت هلال احمراستان لرستان برای خدمت به زائران تا پایان ایام اربعین و بازگشت همه زائران به کشور آماده باش هستند.

انتهای پیام/