رئیس کمیسیون قضایی مجلس با اشاره انتشار فیلم لحظه ایست قلبی مرحومه مهسا امینی و روشن شدن دروغ‌پردازی‌ معاندین و ضدانقلاب گفت: مردم باید مراقبت کنند که تحت تاثیر این دروغ‌پردازی‌های رسانه‌ای قرار نگیرند.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس، با اشاره به فضاسازی ضدانقلاب و  برخی  از جریان های داخلی پیرامون فوت «مهسا امینی» اظهار داشت: بعد از اینکه خبر این حادثه منتشر شد، همه مسئولین از رئیس جمهور، رئیس قوه قضائیه گرفته تا رئیس مجلس و دادستانی کل و … دستور پیگیری موضوع را دادند؛ این مسئله حکایت از این دارد که همه پیگیر بودند تا خارج از قانون برای کسی اتفاقی رخ ندهد.

وی افزود: با این حال قبل از اینکه موضوع بخواهد مورد برسی دقیق قرار بگیرد، ضدانقلاب، رسانه‌های معاند و برخی از جریان‌های داخلی که پیروان آنان هستند، اقدام به تاخت و تاز رسانه‌ای کردند و برخی از مردم جامعه که از واقعیت این موضوع اطلاعی نداشتند تحت تاثیر قرار گرفتند.

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه در این ماجرا قضاوت‌های نابجا و همچنین فضاسازی‌های نادرست و غلط را شاهد بودیم، تصریح کرد: با انتشار فیلم وقوع حادثه برای مرحومه، بخش زیاد و عمده‌ای از این موضوع روشن شد که البته هنوز جای برسی دقیق دارد.

غضنفر آبادی خاطر نشان کرد: کمیسیون حقوقی‌ و قضایی مجلس هم برای اینکه از جنبه نظارتی خودش عقب‌نماند با هماهنگی ریاست محترم مجلس این موضوع را پیگیری خواهد کرد.

وی اشاره به روشن شدن دروغ‌پردازی‌ معاندین و ضدانقلاب عنوان کرد: نکته مهمی که در این باره وجود دارد این است که این دختر جوان یکی از فرزندان ایران است و روشن شدن واقعیت این موضوع بیانگر این است که مردم باید مراقبت کنند که تحت تاثیر دروغ‌پردازی‌های رسانه‌ای معاندین و مخالفین انقلاب و اسلام و ایران قرار نگیرند.

رئیس کمیسیون حقوقی مجلس در پایان گفت: بحمد الله مردم ما کمافی السابق هوشیار و آگاه بوده و تحت تاثیر فضاسازی‌ها و القاعات دروغ دشمنان این کشور قرار نخواهند گرفت.

براساس اطلاعیه پلیس مرحومه مهسا امینی ۲۲ شهریور به همراه تعدادی از افراد به‎‌دلیل پوشش نامناسب توسط ماموران امنیت اخلاقی برای گرفتن تعهد و توجیه به یکی از مقرهای پلیس هدایت شد که او در جمع سایر مراجعه‌کنندگان در سالن اجتماعات به طور ناگهانی بیهوش و بلافاصله با همکاری پلیس و اورژانس به نزدیک‌ترین بیمارستان جهت مداوا منتقل می‌شود.

بعد از اتفاق رسانه های معاند و ضدانقلاب و برخی جریانات داخلی مدعی شدند مرحومه امینی براثر شکنجه دچار ایست قلبی شده که انتشار فیلم لحظه حادثه نشان داد واقعیت خلاف آن چیزی است که ضدانقلاب و معاندین ادعا می کنند.

پایان پیام/

  • منبع خبر : فارس