امیری با اشاره به توطئه ها و بزرگنمایی دشمنان، گفت: دشمنان تلاش دارند تا پروژه حجاب را زیر سوال ببرند.

امیر علی حیدر امیری در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: رعایت حجاب در کشور قانون است و عدم رعایت این مهم جرم محسوب می شود اما رافت جمهوری اسلامی برای کسانی که بدحجاب هستند این است که افراد را با امر به معروف و نهی از منکر هدایت می کند به طوری که با برگزاری کلاس های بازآموزی و بیان مباحث شرعی سعی دارد تا این افراد را جذب نمایند.

وی افزود: در بسیاری از مکانها این کلاسها با حفظ کرامت انسانی برگزار می شود و افراد با رضایت خودشان بدون هیچگونه اکراه و اجباری به سمت برگزاری این کلاسها دلالت می شوند و تاکنون چندین دوره برگزار می شود که بیش از ۹۵ درصد شرکت کنندگان در این کلاسها متوجه اشتباه خود شده اند.

تحلیلگر مسائل سیاسی تصریح کرد: برگزاری این کلاسها اثرات مطلوبی داشته است اما چند روز پیش فردی که به اختیار خودش راهی این کلاسها می شود، چون قبلا سابقه بیماری قلبی داشته، در حین برگزاری کلاس دچار مشکل قلبی می شود.

امیری با اشاره به توطئه ها و بزرگنمایی دشمنان، گفت: دشمنان خارجی، معاندین، وطن فروشان و کسانی که آب به آسیاب دشمن می ریزند سعی می کنند تا افراد را به سمت بدحجابی سوق دهند و این هم در ادامه پروژه کشته سازی ببرند و اصل تلاششان این است که پروژه حجاب را زیر سوال ببرند.

وی بیان کرد: قطعا این نقشه دشمنان نقش بر آب می شود، البته با توجه به اینکه راهپیمایی بزرگ اربعین با حضور ۲۰ میلیون زائر در حال برگزاری است، سعی دارند تا این همایش را به حاشیه ببرند ولی ملت بیدار و هوشیار بوده و این توطئه آنان نیز راه به جایی نمی برد.

انتهای پیام/