دست های پشت پرده معاندان در پروژه کشته سازی رو شده است و طغیان شایعات ضد انقلاب این بار در مرگ مهسا امینی دیده می شود که سعی دارند اولویتها را تحت تاثیر قرار دهند.

به گزارش سفیرافلاک، سالهاست که ضد انقلاب و معاندان برای ضربه به نظام از هر فتنه و توطئه ای استفاده کرده اند، طی این سالها با شایعات و دروغ پردازی سعی کردند به اهدافشان برسند ولی با بصیرت و آگاهی مردم همه این سناریوها و نقشه ها، نقش بر آب شده است.

در فتنه سال ۸۸ ضد انقلاب تلاش کرد تا پروژه کشته سازی را به گونه ای پیش ببرند تا برای براندازی نظام گام های محکمی بردارند اما دیری نپائید که تیر آنها به سنگ خورد و نقاب از چهره پلیدشان به گونه ای برداشته شد که رسوا شدند.

معاندان نظام به همراه ضد انقلاب همیشه گوش به زنگ بوده اند تا از هر کاهی، کوه بسازند و با وارونه نشان دادن ماجرا، اصل آن را به حاشیه ببرند که برای طغیان شایعاتشان از رسانه های حلقه به گوش غرب استفاده می کنند در حالی که حنایشان در دنیا رنگی ندارد.

اما ماجرای جدیدی که این روزها برای معاندان مهم شده است، ماجرای مرگ مهسا امینی است، دختری ۲۲ ساله که اصالتا سنندجی بوده و در تهران به دلیل پوشش نامناسب توسط گشت ارشاد برای حضور در کلاس های توجیهی و آموزشی دلالت می یابد و به محض ورود به کلاس دچار ایست قلبی شده و توسط نیروهای اورژانس به بیمارستان منتقل و در نهایت پس از دو روز بستری در بیمارستان فوت می کند.

از همان لحظات اول بود که رسانه های غربی سعی کردند تا پروژه حجاب را زیر سوال ببرند، شایعه بعدی را به ضرب و شتم پلیس گره زدند در حالی که فیلم های ضبط شده توسط دوربین ها به راحتی دست آنها را رو کرد.

مرگ مهسا امینی بهانه ای برای دشمن شد

طی این روزها رسانه های معاند و عده ای در شبکه های اجتماعی، خود را دلسوز و سینه چاک نشان داده و سعی کردند تا موضوع حجاب و عفاف را که یک مسئله دینی و ارزشی در جامعه اسلامی محسوب می شود را به حاشیه ببرند.

در این میان کم نبودند فرصت طلبانی که از حادثه مرگ مهسا امینی سعی کردند بهره برداری کنند و در این روزها ردپایی از افرادی دیده می شد که معلوم است چشم انتظار هستند تا چنین وقایعی رخ دهد تا بتوانند در جهت ضربه به نظام سواستفاده کنند.

دستپاچگی ضد انقلاب و رسانه های غرب تا جایی بود که فیلم وداع یکی از بیماران مرگ مغزی در ارومیه را که با اهدای گل، بدرقه شده بود را به جای فیلم وداع کادر درمان با مهسا امینی در شبکه های اجتماعی منتشر کردند، تویئت های دروغ و تصاویر نامرتب در اینستاگرام همه شایعاتی است که این روزها معاندان دلخوش شده اند تا ضربه ای بزنند در حالی که بعد از بررسی دلایل و جواب قطعی پزشک قانونی، علت اصلی مشخص می شود.

سناریوی کشته سازی ضد انقلاب

یکی از ترفندهای دشمنان طی این سالها، توسل به حربه برای تشویش و تحت تاثیر قرار دادن افکار عمومی است، قصه ای تکراری که بلافاصله دست آنها را رو می کند و ثابت می شود که جز دروغ و شایعه چیز دیگری در بساط ندارند.

در فتنه سال ۷۸ شایعه کشته شدن ۲۵ دانشجو را عَلم کردند تا بتوانند وخیم بودن اوضاع را نشان دهند، در فتنه سال ۸۸ نیز لیستی از کشته شدن بیش از ۷۰ نفر را تهیه کردند که پس از مدتی افراد نام برده در این لیست یکی پس از دیگری با پخش ویدئو هایی اعلام می کردند که این موضوع شایعه است و تلاش رسانه‌های اپوزیسیون برای پیش بردن پروژه کشته ‌سازی همچنان ادامه دارد.

در اعتراضات سال ۹۶ نیز دوباره بازار شایعات در رسانه های غربی داغ شد که یکی از کشته شدگان را امیر حسین پاپی عنوان کردند که این فرد پس از چند روز اعلام کرد که این موضوع شایعه بوده است، یا همان سال خبر کشته شدن راضیه اسماعیلیان را عنوان کردند در حالی که این خانم بر اثر بیماری سرطان جان خود را از دست داده بود.

تلاش دشمن از بین بردن اولویت ها

مهدی اسماعیلی کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: تکلیف ضد انقلاب و جبهه استکبار در مقابل جمهوری اسلامی ایران مشخص است، امروز این کشور پرچم عدالت خواهی و بیداری اسلامی را بلند کرده و داعیه دار حرکت جامعه اسلامی به سمت تمدن اسلامی شده است و این همان مسیری است که با پیروزی انقلاب برای خودمان رقم زده ایم.

وی افزود: در مقابل این حرکت جمهوری اسلامی ایران، ضد انقلاب و معاندان، صف آرایی کرده و از هر فرصتی برای ضربه زدن استفاده می کنند به طوری که یک روز با جنگ تحمیلی یا تحریم، یک روز با فتنه و نیرنگ یا با ترور و تحریف سعی دارند تا با استفاده از برخی جریانات در جهت تشویش افکار عمومی اقدام کنند.

کارشناس مسائل سیاسی عنوان کرد: متاسفانه عده ای هم در داخل، آب به آسیاب دشمن می ریزند و در راستای هجمه های دشمن، پیاده نظام آنها می شوند به طوری که شروع به شانتاژ و بزرگنمایی می کنند که تنها کار در مقابل این هجمه های رسانه بیگانه، آگاهی بخشی است.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: امروز دشمن با این هجمه ها می خواهد اولویت ها را از بین ببرد چرا که مرگ مهسا امینی تنها یک بهانه و دستاویزی برای آنهاست و تلاش اصلی دشمن، کمرنگ کردن اولویت حجاب و عفاف در جامعه است و قصد دارند افراد را در اجرای پروژه حجاب منصرف کنند.

وی بیان کرد: اصلی ترین هدف دشمن ابتدا وارد کردن فشار و در مرحله بعدی انصراف از اجرای این برنامه و اولویت است و با آگاهی بخشی و بصیرت می توان به نیرنگ های دشمن پی برد چرا که دشمنان در پروژه کشته سازی سابقه زیادی دارند و نباید مسائل اولویت دار کشور را از دستور کار خارج کرد.

انتهای پیام/