حجت الاسلام طهماسبی گفت:دشمن در فضای مجازی به دنبال التهاب آفرینی و دروغ پراکنی است.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام ابراهیم طهماسبی ظهر امروز در همایش تجلیل از پیشکسوتان ایثار و شهادت کوهدشت ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: امروز باید استقامت کنیم و با بصیرت بوده و در امور دینی الگو باشیم و در مسیر انقلاب اسلامی حرکت کنیم.

وی افزود: امروز دشمنان در فضای مجازی هر آن دنبال بهانه های مختلف و بازی های جدید و التهاب آفرینی و دروغ پراکنی علیه ایران هستند.

امام جمعه کوهدشت عنوان کرد: امروز بایستی به حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و ائمه‌ اطهار(ع) تأسی کنیم و این راه مقدس انقلاب اسلامی که توسط امام راحل آغاز شده و با درایت رهبر معظم انقلاب در حال پیشروی است با قوت و تا آخرین نفسن ادامه داده و دفاع جانانه ای در حفظ آرمان های آن داشته باشیم.

وی تصریح کرد: قدر شناس پیشکسوتان جهاد و شهادت هستیم و در مقابل این بزرگواران تعظیم می کنیم که این چنین عزتمندانه در مقابل دشمنان دفاع کردند و نگذاشتند یک وجب از خاک ایران به دست رژیم بعث عراق بیفتد.

طهماسبی ضمن تقدیر از تلاش ها و رشادت های نیروی انتظامی در حفاظت از امنیت کشور، گفت: امروز ما در صحنه یک جنگ رسانه ای قرار داریم ، بایستی در این فضا حضوری فعال داشته و هوشیار باشیم.

انتهای پیام/