ارکانی با اشاره به توزیع ۲۰ میلیارد تومان کمک مومنانه در بروجرد، گفت: ۱۸ باب منزل مسکونی احداث شد.

رضا ارکانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: در شش ماهه اول امسال ۱۳ هزار و ۸۵۹ بسته مواد غذایی به ارزش پنج میلیارد و ۴۹۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان در بین خانوارهای نیازمند توزیع شده است.

وی افزود: همچنین در این مدت ۳۴ سری جهیزیه برای نوعروسان نیازمند به ارزش ۱۵۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ۵۱ عدد کارت هدیه به مبلغ ۱۲ میلیون تومان توزیع شده است.

مسئول بسیج سازندگی بروجرد عنوان کرد: در این مدت ۳۷۲ هزار و ۸۱۵ بسته غذای گرم با هزینه ۱۰ میلیارد و ۸۱۵ میلیون تومان تهیه و توزیع شد.

وی آزادی زندانیان جرائم غیر عمد را یکی از برنامه های بسیج برشمرد و تصریح کرد: در سال جاری دو زندانی با هزینه ۱۲۳ میلیون تومان آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند.

ارکانی بیان کرد: در شش ماهه اول امسال نیز ساخت ۱۸ منزل مسکونی انجام شد که این منازل با هزینه ای بالغ بر ۳۱۲ میلیون تومان با همکاری گروه های جهادی احداث و در اختیار خانوارهای نیازمند قرار گرفت، علاوه بر این نیز ۵۳ وسیله منزل به ارزش ۱۵۳ میلیون تومان در اختیار خانوارهای محروم قرار داده شده است.

مسئول بسیج سازندگی بروجرد گفت: در مجموع از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۰ میلیارد و ۴۱۰ میلیون و ۷۴۴ هزار تومان کمک مومنانه در بین نیازمندان شهرستان بروجرد توزیع شده است.

انتهای پیام/