سرهنگ کونانی گفت:صحنه گردان اغتشاشگران کشورهای غربی هستند.

به گزارش سفیرافلاک، سرهنگ کرم کونانی در مراسم یادواره شهدای بخش کوهنانی، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب فرمودند«نگذارید یاد دفاع مقدس از یادها و خاطره ها برود»؛ زیرا امروز دشمن در فضای مجازی به میدان آمده است که این دوران مقدس از یادها فراموش شود.

وی افزود: اربعین امسال یک حرکت عظیم دیگری در راهپیمایی و خدمات دهی به زوار به نمایش گذاشته شد.

فرمانده سپاه کوهدشت عنوان کرد: در دوران دفاع مقدس با دست خالی و با تمام توان مبارزه کردیم و در این راستا ۲۲۰هزار شهید تقدیم انقلاب شد و اجازه داده نشد حتی یک وجب از خاک مقدس ایران به دست دشمنان بیفتند درحالی که قبل از انقلاب حکومت هایی سر کار بود که هرکدام بخشی از کشور را به بیگانگان دادند.

وی تصریح کرد: آمریکا و سردم‌داران غرب یک جنگ ترکیبی را به راه انداخته اند‌ که باید در این راستا بصیرت و هوشیاری کامل را داشت؛ دشمن در فضای مجازی روزانه در ۲۵۰ کانال فارسی زبان، ۱۸ساعت فعالیت‌هایی علیه ایران اسلامی دارد.

کونانی گفت: امنیت و آرامش امروز کشور مدیون خون مقدس شهدا است و دشمنان درصدد هستند که این امنیت را مخدوش کنند و هر لحظه علیه ایران برنامه ریزی می کنند؛ دشمنان در فضای مجازی در حال وارونه جلوه دادن حقایق هستند.

فرمانده سپاه کوهدشت با اشاره به تحولات اخیر ضمن محکومیت و اعلام انزجار از حرکات آشوبگران ، بیان کرد: صف عامه مردم از اغتشاشگران جدا است، آمریکا یک کشور خود برتر بین است و آنچه به نفع خودش هست را انجام می دهد و تا به حال جنایت های وحشیانه ای را در سطح جهان انجام داده است.

وی افزود: این افرادی که اغتشاشگر هستند و بسیجی، پلیس و ارتشی ما را به شهادت می رسانند، از داعش هم بدتر هستند و تنها مدافعشان رژیم صهیونسیتی و آمریکای جنایتکار است.

انتهای پیام/