جمالی نژاد گفت:مردم و رهبری رمز ماندگاری انقلاب اسلامی هستند.

به گزارش سفیرافلاک، مظفر جمالی نژاد ظهر امروز در ویژه برنامه هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: گرچه در برنامه ها از دفاع مقدس به جنگ ۸ سال از شهریور سال ۱۳۵۹ تا مرداد سال ۱۳۶۷ تعریف و یاد می شود ، لیکن دفاع مقدس به اندازه تمام طول عمر انقلاب است و تمام نشده است، آنچه که انقلاب ما را با سایر انقلابها متمایز نموده علاوه بر آرمان و هدف انقلاب استمرار انقلاب و حفظ و صیانت از آن در طول این ۴۳ سال به رغم وجود همه حوادث و توطئه ها ی ناجوانمردانه دشمنان بوده است.

وی افزود: حوادثی که در این چند دهه اتفاق افتاده، هر کدام به تنهایی برای سرنگونی هر انقلاب‌ها کافی بود لیکن رمز ماندگاری انقلاب که این حوادث نتوانسته در مسیر آن خللی ایجاد کند، علاوه بر مقاومت مردم و رهبری حکیمانه امامین انقلاب، حلقه اتصال اینها و حضور نیروهای مسلح در همه عرصه ها بود که توانست نسبت به رفع کمبودها و مشکلات به موقع اقدام نماید.

مدیر کل دیوان محاسبات لرستان عنوان کرد: امنیت پایدار کشور را مرهون تلاش مجاهدان و سربازان سرافراز و سرداران سپاه اسلام می دانیم و اینها محقق نشد جزء با رشادتها و مجاهدت انسان های مومن و فداکار که در میدان همیشه حضور داشتند.

وی تصریح کرد: کلیه همکاران دیوان محاسبات عضو پایگاه شهید بهشتی بوده و با فعالیت و مشارکت در برنامه های پایگاه، خود را در کنار بسیج و سپاه می دانند ، ضمن اینکه رصد و بررسی عملکرد دستگاه‌های اجرایی جهت اجرای بهتر و کامل احکام قانونی حوزه امنیت و فعالیتهای فرهنگی و بسیج از دیگر محورهایی است که دیوان محاسبات دنبال می کند تا دستگاه‌های مسئول بتوانند امنیت جامعه را به بهترین شکل آن برای مردم تامین و برقرار نمایند.

مدیر کل دیوان محاساب لرستان در تبیین و تشریح عملکرد دیوان گفت: دیوان محاسبات با درک درست مطالبات جامعه و مردم در حوزه نظارت، سیاست های خود را در سطح کشور و استان تعریف کرده که در این خصوص تلاش کرده است با اجرای این سیاستها از جمله تعامل و همکاری با مدیران دستگاه های اجرایی و نخبگان ، تقویت رویکرد پیشگیرانه با برگزاری جلسات تخصصی ، رصد و پیگیری انحرافات و ترک فعال دستگاه ها برای برطرف کردن نواقصات، تغییر از رویکرد حسابرسی و رعایت مالی به حسابرسی عملکرد و تحلیلی و اثر بخش کردن نظارت‌ها، توسعه روابط بین الملل و انتخاب ایران به عنوان ریاست اکوسای ، تهیه و ارائه گزارشات به موقع و زودهنگام و آنلاین به صورت فناورانه ،مردمی سازی دیوان و راه اندازی سامانه ۱۹۸ برای شنیدن صدای مردم، به توسعه و پیشرفت کشور کمک نماید و رضایتمندی خوبی را در جامعه به دنبال داشته است .

در ادامه سردار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان در بین کارکنان دیوان محاسبات اظهار داشت: ما به عنوان دستگاه اجرایی و نظامی تابع قانون و مقررات و ضوابط مالی هستیم ، لباسمان لباس قانون است و عمل می کنیم و صد در صد معتقدیم که نباید هیچ‌گونه خلاف و انحرافی در کارمان باشد.

وی باتوجه به فتنه چند روز اخیر بیان نمود:سپاه و بسیج به صورت شبانه روزی در حال آماده باش هست و همراه با نیروی انتظامی در کف خیابان ها هستیم که دردسری برای مردم عزیز پیش نیاید ، این فتنه جهانی و در واقع یک جنگ جهانی بود .

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران با توده مردمی و رای خودِ مردم به وجود آمده است، عنوان کرد:جمهوری اسلامی را کسی از بیرون نیاورده و تحمیل کند که با یک نیرو و فشار خارجی از بین برود .

وی باتوجه بر اینکه ملت ایران یک ملت آب دیده است افزود: کشور ما راه برون رفت از همه گرفتاری ها را یاد گرفته است و به راحتی از تمام این حوادث عبور کرده و می کنیم.

سردار کشکولی در پایان بخشی از انتظارات جامعه را مرتبط با کار دیوان و نظارت درحوزه مالی و مبارزه جدی با مفاسد دانست و از تلاشهای دیوان محاسبات در این خصوص تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/