مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: تیم های بهداشتی و درمانی بسیج جامعه پزشکی جهت ارائه خدمات به مناطق محروم و نیمه برخوردار شهری و روستایی لرستان اعزام شدند.

سرهنگ عبدالوحید ملک آرا در گفتگو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: تیم های بهداشتی و درمانی گروه های جهادی بسیج جامعه پزشکی به صورت همزمان در سراسر شهرستانهای استان توسط کانون های بسیج جامعه پزشکی استان جهت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مناطق محروم و نیمه برخوردار شهری و روستایی اعزام شدند.

بوی افزود: به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان و کانون بسیج جامعه پزشکی شبکه بهداشت و درمان مرکز بهداشت خرم آباد، دو تیم بهداشتی، درمانی و آموزشی گروه جهادی شهید رهنمون به منطقه نیمه برخوردار اسدآبادی خرم آباد و به مسجد امام جعفر صادق (ع) اعزام شدند.
وی افزود: این اکیپ شامل پزشک عمومی، کارشناس بهداشت و روانشناس، ماما و دارویار بود که با وسایل و تجهیزات مورد نیاز تیم را برای ارائه خدمات به مردم این منطقه اعزام شدند.
مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان لرستان عنوان کرد: خدماتی که در این اعزام ارائه شد ‏شامل ویزیت، معاینه، مشاوره، تست قندخون و فشارخون، آموزش بهداشت و دارو به‌صورت رایگان به اهالی منطقه بود و آماری که در پایان این روز می‌توان ارائه داد خدمت مستقیم به ۱۵۰ نفر است.

انتهای پیام/