سپهوند با اشاره به برگزاری مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان در کشور کویت، گفت: 25 ورزشکار ایرانی به مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان آسیا اعزام می شوند.

سیاوش سپهوند در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهارداشت: بعد از به تعویق افتادن مسابقات به دلیل بیماری کرونا، امسال از ۲۰ تا ۲۵ مهرماه مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان در کشور کویت برگزار می شود.

وی افزود: برای اعزام افراد به این دوره از مسابقات، چندین دوره مسابقات در داخل کشور برگزار گردید و با توجه به جذب اسپانسر قوی باشگاه پلیمر خلیج فارس خرم آباد با حمایت از این تیم، از اول مهرماه تاکنون تیم در اردو می باشد که ۱۹ مهر به کویت اعزام می شوند.

مسئول کمیته استعداد یابی و رده های پایه کشور تصریح کرد: سهمیه اعزام ورزشکاران ایرانی برای حضور در این دوره از مسابقات ۱۰ نفر بود که با نگاه حمایتی فدراسیون و جذب اسپانسر، تعداد ورزشکاران اعزامی به مسابقات به ۲۵ نفر افزایش یافته که در میان ورزشکاران دو نفر از استان لرستان حضور دارند.

سپهوند عنوان کرد: در مجموع امسال بزرگترین کاروان تاریخ در رشته دو میدانی از ایران به کشور کویت اعزام می شوند و با سایر ورزشکاران به رقابت می پردازند.

وی بیان کرد: همچنین مسابقات آتی در ازبکستان در یک رده برگزار می شود که این مرحله از مسابقات سال آینده برگزار می شود.

مسئول کمیته استعداد یابی و رده های پایه کشور گفت: فدراسیون و مدیر عامل باشگاه پلیمر خلیج فارس خرم آباد برای اعزام تیم دو و میدانی به کشور کویت همراهی بسیار خوبی داشتند.

انتهای پیام/