فریدونی با اشاره به اینکه اهتزاز پرچم ایران غرور آفرین است، گفت: دستگاه قضایی با لیدرهای اصلی اغتشاشات برخورد قاطع و جدی داشته باشد.

میرکاظم فریدونی در گفت‌و‌گو با خبرنگار سفیرافلاک، با ابراز تاسف از حوادث اخیر و توهین به مقدسات و پرچم مقدس ایران توسط عده ای آشوبگر، اظهار داشت: امروز برخی جوانان متاثر از تبلیغات بیگانگان، هیجانی و احساسی عمل می کنند و قدر پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی را نمی شناسند.

وی افزود: هر کسی در هر لباسی برای به اهتزار درآوردن غرور آفرین این پرچم زحمات شبانه روزی زیادی کشیده است.

عضو سابق تیم ملی کشتی ایران با بیان اینکه دو بار برابر حریفان رژیم صهیونیستی روی تشک نرفته و کشتی نگرفتم، عنوان کرد: به خاطر عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی با توکل برخدا و توسل به ائمه اطهار( ع) در رقابت های گوناگون بین مللی و داخلی توانستم ۱۳مدال رنگانگ را کسب کنم و با همین پرچم پر افتخار و غرورآفرین بر سکوهای قهرمانی بایستم.

وی با بیان اینکه مردم حق مطالبه گری در چهارچوب قانون را دارند، تصریح کرد: نباید ما فریب رسانه های معاند را بخوریم و به مقدسات از قبیل قرآن، پرچم امام حسین(ع)، مسجد و… توهین کنیم.

فریدونی گفت: یک کشور مسلمان به هیچ عنوان توهین به مقدسات را نمی پذیرد، تخریب اموال عمومی، بیت المال و ناامن کردن جامعه به هیچ عنوان قابل قبول نیست.

وی بیان کرد: ورزشکاران و سلبریتی ها به عنوان افرادی که در جامعه محبوب هستند نبایستی عجولانه در مورد حوادث اخیر با رسانه های معاند هم صدا می شدند.

عضو سابق تیم ملی کشتی ایران بیان کرد: دستگاه قضایی با عوامل وابسته به گروهک های ضد انقلاب که به عنوان لیدرهای اصلی این اغتشاشات هستند برخورد قاطع و جدی داشته باشد.

انتهای پیام/