اسماعیلی با بیان اینکه امروز فرصتی برای افشاگری جنایت‌های غرب است، گفت: اقتدار ایران سبب ذلیل شدن دشمن شده از همین رو سعی دارند تا به مسائل حاشیه ای ورود پیدا کنند.

مهدی اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: تکلیف دشمن مشخص است و تکلیف جمهوری اسلامی ایران هم مشخص است اما عده ای هستند که آگاهی لازم را ندارند و یا حافظه تاریخی را فراموش کرده اند و دقیقا دشمن از همین سعی دارد تا سواستفاده کند و هراز چندگاهی نقاب از چهره برمی دارد.

وی افزود: دشمن، دشمنی خود را از جنگ سخت علیه کشور شروع کرد و بعد از شکست در این جنگ، متوسل به جنگ نرم و انحراف افکار و توطئه های دیگر شده است و امروز در برابر جمهوری اسلامی ایران ناتوان شده و اقتدار ایران سبب ذلیل شدن آنها شده است از همین رو سعی دارند تا به مسائل حاشیه ای ورود پیدا کنند.

تحلیلگر مسائل سیاسی تصریح کرد: جنایات غرب در برخورد با انسانها، زنان، عدالت و ظلم و زور کاملا مشخص است منتها سعی دارند تا از طریق رسانه هایی که در اختیار دارند به شکل تهاجمی اقدام کرده و می کوشند تا از این طریق تسلط کافی بر افکار داشته باشند.

اسماعیلی بیان کرد: گرچه خودشان ظلم ها و جنایت های زیادی را در کشورهایشان انجام می دهند اما مدام بر این جنایتها سرپوش می گذارند و سعی دارند هر اتفاقی را در این کشور به گونه ای جلوه دهند که ذهن جامعه را به همان سمت سوق دهند.

وی با اشاره به تحریم های دشمن گفت: دشمن سالهاست برای فشار به ملت از ابزار تحریم استفاده می کند تا جایی که داروی بیماران هم تحریم می شود و حالا خود را دلسوز و مدافع مردم می داند اما امروز فرصتی برای افشاگری جنایت های غرب است که باید برای دنیا بازگو شود.

تحلیلگر مسائل سیاسی خاطرنشان کرد: از سوی دیگر مسئولان هم باید تلاش کنند تا به واسطه عملکردی که دارند، رضایتمندی مردم را به همراه داشته باشند و با اراده و عزم راسخ در جهت خدمت صادقه به مردم تلاش خود را دو چندان نمایند.

اسماعیلی عنوان کرد: با همه این اوصاف اما ملت ایران پای کار است و امروز غرب در جایگاه مدعی نیست بلکه در جایگاه پاسخگویی قرار دارد.

انتهای پیام/