زیویار گفت: دشمن به دنبال هرج و مرج و ناامنی و همچنین ایجاد جنگ داخلی در کشور است.

به گزارش سفیر افلاک، فرهاد زیویار امروز در مراسم تشییع پیکر شهید مدافع امنیت در خرم‌آباد، حوادث اخیر کشور را توطئه دشمن دانست و اظهارداشت: در ظاهر اعتراضات بر سر حجاب، آزادی، گشت ارشاد و برخی مسائل دیگر بود اما استکبار، دین و ایران اسلامی را هدف قرار داده است.

وی افزود: طی سال های گذشته طرحی برای تجزیه ایران طراحی شد که اصل طرح این بود که ایران قوی و یکپارچه برای نظام غرب و نظام سلطه می تواند مشکل ساز باشد چرا که می تواند تاثیرات بسیاری بر کشورهای منطقه داشته باشد و حتی سبب الگو پذیری شود.

وی افزود: همگان اکنون شاهداند که قابلیت و اقتدار ایران مرزهای سیاسی این کشور را کمرنگ کرده است و هر رفتار سیاسی از ایران بخشی عمده ای از منطقه و جهان را تحت تاثیر خود قرار می دهد و این مهم استکبار را مجبور می کند که ایران قوی از دید نظام سلطه باید ساقط شود.

استاندار لرستان با تاکید بر اینکه دشمن باایجاد تحریم، توطئه، دسیسه های متعدد، ایجاد جنگ در کشورهای منطقه و همچنین ایجاد ناآرامی در داخل کشور اجرای اهداف شوم، قصد تجزیه ایران اسلامی را دارد عنوان کرد: از اهداف دیگر دشمن ایجاد هرج و مرج و ناامنی در کشور است.

وی حجاب، بدحجابی و آزادی را زمینه شروع ناآرامی دانست و بیان کرد: دشمن با به شهادت رساندن اصلی ترین سرمایه های مملکت و ایجاد جنگ داخلی، نظم و امنیت کشور را هدف قرار داده است و برای ضربه به ایران از هیچگونه نقشه ای دریغ نمی کند.

زیویار هدف اصلی دشمن را ایجاد جنگ داخلی در کشور دانست و تصریح کرد: دشمن به بهانه حجاب، آزادی و زن با استفاده از شبکه های ماهواره ای و مجازی احساسات برخی را جریحه دار می کند.

وی گفت: دشمنان می دانند که با جنگ نظامی علیه ایران نمی توانند با ایران اسلامی مقابله کنند چرا که از قدرت بازدارندگی بالایی برخوردار است بنابراین با ابزار توطئه و نقشه شوم وارد میدان شده اند.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: ساختار نظام سیاسی کشور حاصل صدها سال مبارزه با استعمار و نسل ها بوجود آورنده ایران اسلامی است و نسل سال ۵۷ انقلاب اسلامی را تکمیل کرده است همچنین خون شهدا ادامه دهنده راه انقلاب است و توطئه دشمنان را نقش برآب میکند.

انتهای پیام/