امیری با بیان اینکه دشمنان از آرامش و امنیت حاکم بر کشور عصبانی هستند، گفت: ملت ایران مثل گذشته، بصیرت خود را نشان دادند.

امیر علی حیدر امیری در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: در طول این سالها گرگ هایی بودند که در لباس میش ظاهر شدند، این افراد با اسلام، تشیع و خود ملت مخالف هستند ولی طوری وانمود کردند که بگویند دلسوز مردم هستند و خود را داعیه های دلسوزتر از مادر جا می زنند و همنوا با منافق می شوند.

وی افزود: از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون، بودند کسانی که به دشمن متوسل شدند تا تحریم ها علیه ملت ایران مضاعف گردد، از یک طرف با زبان، دم از حق و حقوق مردم می زنند و خود را در ظاهر طرفدار حقوق مردم نشان می دهند اما در باطن به وسیله نامه نگاری و مصاحبه و یا هر اقدام دیگری تقاضا دارند تا تحریم ها بیشتر شود.

تحلیلگر مسائل سیاسی غرب آسیا تصریح کرد: این افراد می دانند و دانسته به دنبال نابودی ملت هستند و در باطن این افراد دشمن ملت ایران هستند چرا که فتنه های اخیر همه چیز را بر ملا کرد و آنها کینه خود را نشان دادند، همچنین برای مردم روشن شد که اینها مزدوران نظام کفر هستند.

امیری با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری، بیان کرد: نگاهی که رهبری دارند یک نگاه دینی، امنیتی و کشوری است، رهبری در بیانات اخیر خود اشاره نمودند که دشمنان از قوت و قوی بودن ایران ناراحت هستند و برهمین اساس توطئه اجانب را هشدار دادند.

وی بیان کرد: دشمنان نمی خواهند آرامش و امنیت در کشور حاکم باشد اما بدانند که اقوام مختلف به جمهوری اسلامی وفادار هستند و نظام را دوست دارند.

تحلیلگر مسائل سیاسی غرب آسیا با اشاره به اینکه برخی خواص در این فتنه اخیر مردود شدند و موضع گیری هایی هیجانی داشتند، خاطرنشان کرد: عده زیادی از سلبریتی ها طرفدار نظام هستند و تعداد اندکی حرکاتی انجام می دهند که کسی به آنها توجه نمی کند که ملت ایران مثل گذشته، بصیرت خود را نشان دادند و هر جایی که دشمن وارد شود، ملت محکم تر می ایستد.

انتهای پیام/