ائمه جمعه لرستان با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب تبلیغات بچه‌گانه نظام سلطه را خنثی کرد، گفتند:جوان ایرانی پایبند به ارزشها هستند و نطام سلطه می خواهد القا کند جوانان ما از ارزش‌ها فاصله گرفتند.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته خرم‌آباد ضمن گرامیداشت هفته فراجا، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در آئین دانش آموختگی نیروهای مسلح سخنرانی نمودند که پیام‌هایی داشت اولا حضور مقتدرانه در این مراسم، تبلیغات بچه‌گانه نظام سلطه را خنثی کرد، جوان ایرانی پایبند به ارزش‌ها هستند و نطام سلطه می خواهد القا کند جوانان ما از ارزش‌ها فاصله گرفتند ولی دفاع از میهن و حضور در مراسم و پیشرفت های علمی و عرصه های دیگر حاکی از حرکت و جنب و جوش جوانان ایران اسلامی و پایبندی آنها به ارزش‌های اسلامی است.

وی افزود: امنیت، زیرساختی برای همه ابعاد زندگی است و نیروهای مسلح تامین کننده امنیت کشور هستند و حمله به نیروهای مسلح چه در قالب سخن گفتن یا نوشتن و چه عملی در حقیقت حمله به امنیت کشور است.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: بعد فوت فرزندی از فرزندان این کشور شاهد واکنش هایی بودیم که آمریکا و رژیم صهیونیستی و گروه های تجزیه طلب و همه کسانی که قبل و بعد از پیروزی انقلاب دشمنی با ملت را دارند همگی به تخریب و آشوب فراخوانی کردند که نشان از هماهنگی برای شکست مقاومت بود و دشمنان یکصدا برای ضربه اقدام می کنند و همه کسانی که در آشوب‌ها و اغتشاشات حضور پیدا کردند و ضربه زدند و برخی از این افراد با هدایت و جهاد تبیین می شود از صفوف دیگران جدا کرد و کسانی که در حوادث اخیر در راستای اهداف دشمنان گام برداشتند جای تاسف است و عده ای همچنان بیانیه هایی را منتشر می کنند.

وی تصریح کرد: در ماه های اخیر شاهد اعتراض و مطالباتی بودیم ولی درگیری رخ نداد ولی زمانی که اعتراض تبدیل به آشوب و هتاکی به مقدسات شود خوب نیست.

شاهرخی گفت: کشورهایی که تسلیم نظام سلطه هستند کسی با آنها کاری ندارد و این نشان از قدرت جمهوری اسلامی است که باید مطالعه کنند که چگونه کسانی بیانیه می دهند و می بینیم در این آشوب‌ها از آشوبگران اسلحه گرفتند و مکان هایی پیدا شد که مواد منفجره گرفتند و ناامنی ایجاد می کنند.

وی بیان کرد: کار به جایی می رسد مانند گروه منافقین که در ابتدای انقلاب سخنانی گفتند که در نهایت به خاطر بدی کینه کارشان به جایی رسید که با انواع سلاح به خیابان آمدند و خود را به صدام فروختند و جاسوسی کردند و جریان مشخص است و کیست نداند ما در مقابل استکبار ایستاده ایم و در وسعت جغرافیایی در مقابل دشمن هستیم و وقوع این حوادث گرچه تلخ بود و خسارت های زیادی را به همراه داشت اما همه اینان نشان از اقتدار نظام اسلامی است.

دشمنان در فضای مجازی به دنبال تضعیف اصل نظام است

حجت الاسلام ابراهیم طهماسبی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته کوهدشت، اظهار داشت: شاداب بودن و دوری از کسالت، عدم بی قراری و گله‌مند نبودن از خداوند متعال از ویژگی های انسان صبور در جامعه به شمار می روند.

وی افزود: بی تابی و شتاب زدگی موجب می شود انسان در حوادث درست عمل نکند و امید او از دست برود و تلاش‌ها را تضعیف کند.

امام جمعه کوهدشت عنوان کرد: انسان نباید از حد عدالت خارج شود، وقتی خبری به او می رسد باید ابتدا تحقیق کند که چقدر درست بوده و در راستای صحت سنجی آن اقدام کند.

وی تصریح کرد: راه نجات در دنیا و آخرت این است که دل‌های ما شیعیان با عمل کردن به پیمان های الهی قوت بگیرد و افضل الاعمال نیز انتظار فرج است زیرا با ظهور حضرت ولی عصر(عج) تمام مشکلات برطرف خواهد شد.

طهماسبی با اشاره به اینکه مخالفان با اسلام قصدشان تفرقه بین تمام مسلمانان است، گفت: اگر انسان خواست خداوند را بر خواست خودش مقدم کند در آخرت جایگاه عظیمی خواهد داشت.

امام جمعه کوهدشت بیان کرد: رهبر معظم انقلاب تاکید فرمودند که دشمنان قصد دارند اقوام را تحریک کنند و بین آنان اختلاف بیندازند، در این راستا باید هوشیار بود.

وی با اشاره به سخنرانی با صلابت رهبر معظم انقلاب در مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری نیروهای مسلح، اظهار داشت: دشمنان در فضای مجازی به دنبال تضعیف اصل نظام و هم چنین درصدد نا امید نمودن مردم در جامعه می باشند.

امام جمعه کوهدشت ضمن تقدیر از اشراف اطلاعاتی سپاه و نیروهای امنیتی و اطلاعاتی در حمله به مقر نیروهای کومله، گفت: این رزمایش پیام اقتدار و هوشیاری نیروی‌های مسلح ایران را به جهان و برخی کشور های همسایه مثل آذربایجان مخابره کرد که مراقب رفتار های خود باشند.

وی با اشاره به توانمندی نیروی‌های مقاومت، بیان کرد: یمن عملا در محاصره است و عربستان همواره به نقض آتش بس اقدام می کند ولی نهایتا دست برتر با نیروهای مقاومت یمن می باشد.

طهماسبی با اشاره به هوشیاری مردم و لبیک به آرمان های انقلاب، امام و رهبری در محکومیت اقدام آشوبگران، بیان کرد: نیروهای انتظامی، بسیجی و امنیتی در قضایای اخیر مظلوم واقع شدند ولی هوشمندانه این قضایا را جمع کردند.

انتهای پیام/