ویسکرمی با بیان این که پیشرفت های روز افزون ایران، دشمن را نگران کرده است، گفت: سخنرانی مقام معظم رهبری مانند همیشه فصل الخطاب بود.

مهرداد ویسکرمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار سفیر‌افلاک، اظهار داشت: سخنرانی مقام معظم رهبری مانند همیشه فصل الخطاب بود بر حوادثی که ایجاد شد، رهبر معظم انقلاب حکیم و دانشمند فرزانه ای است که با زبان استدلال حرف می زند و وجود ایشان از برکات و نعمات است.

وی افزود: زمانی که پاره ای از مسائل را، غبار خطا و غفلت فرا می گیرد، رهبر انقلاب با نفس ملکوتی خود، کشور را دوباره به ریل اصلی بازمی گرداند و افرادی که فطرت خود را حفظ کرده بودند، با سخنان رهبری از خواب غفلت بیدار شدند.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نگرانی دشمن از پیشرفت های کشور، عنوان کرد: علیرغم همه تحریم هایی که از سالها پیش دشمن شروع کرده و تلاش داشتند تا با این تحریم ها به کشور ضربه بزنند ولی با وجود همه این تحریم ها، ایران در مسیر پیشرفت حرکت می کند و تحریم ها را یکی پس از دیگری خنثی می کند.

وی تصریح کرد: وقتی دشمن می بیند با جنگ تحمیلی و تحریم نمی تواند به هدفش برسد و مدام شاهد پیشرفت های ایران است، عصبانی می شود لذا سعی می کنند تا به هر بهانه ای خللی در امنیت ایجاد کنند اما بازهم ملت با بصیرت ایران به صحنه آمدند و به عنوان عنصر اصلی پشتیبان نظام، دشمن را بار دیگر ناکام گذاشتند.

ویسکرمی بیان کرد: کسانی که سعی کردند در امنیت کشور خدشه ای وارد کنند، در واقع دلسوز نیستند بلکه مرگ یک نفر را بهانه یا برای پیاده کردن اهداف و برنامه های خود قرار دادند و کسانی که در این جریان اغتشاشات با دشمن همنوا شده در واقع با شرک همراهی داشتند.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: برخی در جریانات اخیر موضع گیری هایی داشتند که نشان می دهد علیرغم همه ظلم هایی که از نظام سلطه سر می زند ولی عده ای همچنان دل در گرو نظام سلطه دارند ولی بدانند این توطئه ها راه به جایی نمی برد و ایران بر روی ریل پیشرفت و موفقیت به مسیر خود ادامه می دهد.

انتهای پیام/