رهبران با بیان اینکه دشمن برای توقف پیشرفت کشور، سعی در ایجاد ناامنی دارد، گفت: دشمنان فقط با جمهوری اسلامی ایران مخالف نیستند بلکه با ایران قوی و مستقل مشکل دارند.

همایون رهبران در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: ملت ایران مانند گذشته توطئه های دشمنان را خنثی می کنند و قوی در صحنه حاضر شدند، برخی عوامل داخلی با تحریک عوامل خارجی سعی داشته و دارند تا ناامنی را در کشور گسترش دهند و به قرآن و مساجد و حسینیه ها هتاکی کردند و به اموال عمومی و خصوصی خسارت وارد شد و این یک حرکت عادی نبود بلکه یک اغتشاش از قبل برنامه ریزی شده بود.

وی افزود: به فرموده رهبری اغتشاشات اخیر طراحی آمریکا و اسرائیل بود و صحنه گران این اتفاقات دشمنان ملت ایران هستند، در کشورهای اروپایی و آمریکایی اغتشاشات و اعتراضات فراوانی رخ می دهد ولی هیچ کسی از آنان حمایت نکرده و رسانه ها نیز به این اغتشاشات دامن نمی زنند اما در اغتشاشات اخیر مشخص شد که دعوا بر سر فوت یک دختر جوان و بد حجاب ها و بی حجاب نیست بلکه مقابله با ایستادگی و اقتدار ایران اسلامی است چرا که دشمن از اقتدار ایران اسلامی ناراحت است و این موضوع برای آنان قابل تحمل نیست.

تحلیلگر مسائل سیاسی تصریح کرد: جامعه هنری و ورزشی کشور سالم است و موضع گیری چند نفر از آنان آنچنان اهمیتی ندارد، قوه قضاییه باید قاطعانه و طبق قانون با اغتشاش گران برخورد کند و اجازه ندهد امنیت و آرامش کشور توسط منافقین و عناصر داخلی و خارجی آنان خدشه دار شود.

رهبران با بیان اینکه نیروی انتظامی مسئول تامین امنیت است، گفت: هیچگاه نباید باعث تضعیف پلیس شویم زیرا مجرمان تقویت می شوند، کسانی که به پلیس حمله ور می شوند اراذل و اوباشی هستند که می خواهند پلیس را تضعیف کنند.

وی خاطرنشان کرد: دشمن در محاسبات خود در مورد تجزیه برخی نقاط ایران دچار اشتباه راهبردی شده زیرا قوم بلوچ و کرد و ترک و همه اقوام ایرانی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران علاقمند هستند و برای رشد و اعتلای نظام تلاش های فراوانی کرده و می کنند.

تحلیلگر مسائل سیاسی افزود: دشمن نمی تواند پیشرفت های ایران تحمل کند لذا برای توقف پیشرفت کشور سعی در تعطیلی دانشگاه ها و ناامن کردن خیابان ها دارد و دشمنان مخصوصا آمریکا فقط با جمهوری اسلامی ایران مخالف نیستند بلکه با ایران قوی و مستقل مشکل دارد و مخالف است.

انتهای پیام/