حجت الاسلام شاهرخی با بیان اینکه راهبرد امروز دشمن تفرقه و اختلاف است، گفت: جهاد تبیین مسئولیت همه در هر زمان و مکانی است و باید همه چیز در خدمت جهاد تبیین باشد.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان، حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی اظهار داشت: راهبرد امروز دشمن تفرقه و اختلاف است، نظام سلطه با تفرقه و اختلاف برنامه ها و سیاست های خود را بر ملت ها حاکم می‌کند و گاهی اقلیت اندکی را بر اکثریت قریب به اتفاقی حاکم می نماید.

وی افزود: در مقابل با چنین دشمنانی راهبرد اسلام و نظام اسلامی وحدت، انسجام و همبستگی است و هر کدام از ما از انقلاب اسلامی و آرمان ها و ارزش‌های اسلامی دفاع می‌کنیم و اگر این دفاع جدا از یکدیگر باشد در مقابل ایجاد اختلاف توسط دشمنان، این دفاع از اسلام و نظام اسلامی جدا از هم فایده‌ای ندارد یا کم فایده است.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: وقتی با همدیگر و با هیئت اجتماعی به دفاع برخاستیم و تهاجم کردیم به موفقیت نائل می شویم به طوری که در تمام فراز و نشیب هایی که انقلاب اسلامی طی کرده است و به موفقیت رسیده، انسجام، وحدت و دفاع در کنار یکدیگر بوده است که در این راستا قرآن ما را به وحدت و جهاد تبیین فرامی‌خواند.

حجت الاسلام شاهرخی با اشاره به اینکه تبیین، معنای جدا کردن حق از باطل و رفع شبهه است، عنوان کرد: جهاد تبیین مسئولیت همه در هر زمان و مکانی است و باید همه چیز در خدمت جهاد تبیین باشد، ما در این مقطع وارد مرحله دیگری شده ایم، دشمن شیوه‌های متفاوت را به کار گرفته و هر کدام از ما باید با به کارگیری همه ظرفیت‌ها در فضای مجازی و حقیقی با ابزارهای تاثیرگذار و با عمل و عکس العمل پیشتاز و پیشرو عمل کنیم.

انتهای پیام/