حجت‌الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت: انسجام و وحدت مردم و اقشار مولفه اصلی پیروزی است.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در دیدار با کارکنان نیروی انتظامی اظهار داشت: بیعت با ولی فقیه و رهبری، بیعت با پیامبر(ص) است چون ولایت رهبری دنباله ولایت معصوم است.

وی افزود: روزی که جنگ بر کشور تحمیل شد امام(ره) فرمود: جنگ با ایران جنگ با اسلام است، نیروی انتظامی و فرماندهی مظهر اقتدار نظام جمهوری اسلامی است و این اقتدار ستودنی است چرا که این نیروی خدوم خدمتگزارانی هستند که در راه پاسداری از ارزشها محکم ایستاده اند.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: تحکیم و قوام امنیت ملی به نیروی انتظامی و حمایت از آنها وابسته لست، نیرویی که در داخل کشور، بیابان و خیابان حضور دارد و در برابر کسانی ایجاد آشوب می کنند می ایستد و طی این ایام نیروی انتظامی در کنار سایر نیروها فداکاری می کند که حکایت از آمادگی برای جانفشانی‌ دارد.

وی تصریح کرد: نیروی انتظامی که پایه امنیت ملی است، حمله به آنها حمله به امنیت است و نظام این را تحمل نمی کند و هر فعالیتی که در هر عرصه ای وابسته به امنیت است به طوری که امنیت سبب می شود امور در مسیر خود جاری شود و هر نظامی در مقابل کسانی که فعالیت ضد امنیتی باشد را تحمل نمی کنند.

شاهرخی بیان کرد: امروز باید با حفظ وحدت و انسجام نگاه خوش بینانه ای که به آینده داریم را پرورش دهیم و در مسیری هستیم که در گام دوم پیشرفت بیشتری خواهیم داشت، برنامه های دشمن فراتر از این است و هر کسی از حدود حجاب تجاوز و رعایت نکند دچار معصیت شده است ولی دشمنان بحثشان این نیست و کسانی که ایجاد فتنه می کنند هدفشان چیز دیگری است و همیشه جمهوری اسلامی دست برنده داشته است.

نماینده ولی فقیه در لرستان خاطرنشان کرد: دشمن در عراق و سوریه شکست خورد و نمی توانند در برابر ملتی که سلاح ایمان دارند بایستند و در این فتنه هم شکست خوردند و انسجام و وحدت مردم و اقشار مولفه اصلی پیروزی است.

وی گفت: تفرقه، راهبرد دشمن است و از طریق همین تلاش دارد سیاست های خود را بر کشورها تحمیل کند که نیاز است انسجام در همه زمینه ها حفظ شود و آنچه همیشه از نیروی انتظامی دیدیم فداکاری و ایثار بود.

انتهای پیام/