جمشیدی با اشاره به طرح شهید سلیمانی با هدف ایجاد فضاهای ورزشی، گفت: 24 پروژه ورزشی در استان لرستان به بهره برداری می رسد.

امین جمشیدی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: در کل کشور طرح شهید سلیمانی با هدف ایجاد فضاهای ورزشی در چندقالب کلاس های تربیت بدنی، چمن مصنوعی، سالن سقف بلند و زمین های ساحلی در نظر گرفته شد که در فاز اول ۳۳ زمین چمن مصنوعی، ۱۴ کلاس تربیت بدنی، چهار سالن سقف بلند و شش زمین ساحلی برای استان در نظر گرفته شد.

وی افزود: علاوه بر این پروژه ها، چهار زمین چمن مصنوعی دیگر برای استان لحاظ شد و از ۳۷ زمین چمن مصنوعی، ۳۰ زمین حدود ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که هشت پروژه آماده افتتاح است و همزمان با هفته تربیت بدنی به بهره برداری می رسد.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان تصریح کرد: همچنین چهار پروژه زمین ساحلی بهسازی و احداث شده که علاوه بر این موارد همه کلاس های تربیت بدنی نیز با فضای ۱۵۰ تا ۲۰۰ متر نیز آماده شده اند.

جمشیدی بیان کرد: در مجموع از ۶۲ پروژه ورزشی این طرح در استان، همزمان با هفته تربیت بدنی ۲۴ پروژه افتتاح می شود.

وی با اشاره به طرح شهید خرازی گفت: این طرح برای ۲۴ منطقه و ناحیه استان در نظر گرفته شده که روزهای پنج شنبه دانش آموزان دختر به همراه مادرانشان در سالن های ورزشی حضور پیدا می کنند و روزهای جمعه نیز دانش آموزان پسر به همراه پدرانشان از فضاهای ورزشی بهره مند می شوند.

انتهای پیام/