حجت‌الاسلام شاهرخی گفت: جمهوری اسلامی همیشه در حال خدمت رسانی بوده است و عرصه خدمتگزاری نامحدود است.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان اظهار داشت: گاهی هجوم تبلیغاتی روی برخی از افراد اثرگذار است که باید به این مهم توجه کرد، جمهوری اسلامی همیشه در حال خدمت رسانی بوده است و عرصه خدمتگزاری نامحدود است.

وی افزود: جمعیت هایی که وفادار به مسائل دینی، مذهبی و نظام هستند باید دیده شوند و حضور بانوان محجبه ای که در روزهای متفاوت اجتماع کردند و از حریم حجاب و عفاف دفاع کردند جای قدردانی دارد و می طلبد هوشیار و دقیق بود و باید مراکز علمی را کمک کرد و ترویج مسائلی که نیاز امروز است در دستور کار قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: انتطار می رود مدیران مجموعه ها، اشراف بیشتر به زیرمجموعه ها داشته باشند و در انتخاب افراد تجدید نظر بیشتری کنند چرا که افرادی مسئولیت هایی را گرفته اند و در سازمانها هستند و در این موقعیت، آسیب زا هستند و با یاری خدا از این مرحله هم عبور خواهیم کرد.

در ادامه فرهاد زیویار اظهار داشت: امروز غرب جنگ تمام عیاری را مد نظر دارد که از ظرفیت‌ها برای تغییر سبک زندگی استفاده می کند.

وی افزود: هر نظام فکری و مکتبی معمولا سبک زندگی خود را در قالب الگو مبنا قرار می دهد و بین سبک زندگی و هویت ارتباطی وجود دارد که امروز باید توجه بیشتری به سبک زندگی اسلامی شود.

استاندار لرستان تصریح کرد: سالها پیش غرب برای سلطه بر بسیاری از کشورها اقدام کرد و سعی دارند تا ما را به عقب برگردانند و سالهاست به وسیله ابزار جنگ تلاش دارند تا دنیا را نابود کنند ولی هر روز با شکست مواجه می شوند‌.

زیویار گفت: امروز باید سرمایه ها و اندیشه ها برای نسل جوان بازگو و تبیین شود و نسل جدید باید بداند نسل گذشته چه اقداماتی انجام داده است.

انتهای پیام/