زیویار گفت: شهادت فرزندان ملت نه تنها خدشه ای به نظام اسلامی مردمی وارد نخواهد شد بلکه اتحاد، همدلی و نهضت مقاومت دولت و ملت در مقابل توطئه ها دوچندان خواهد شد.

به گزارش سفیرافلاک فرهاد زیویار در پیام تسلیت به مناسبت شهادت مهدی لطفی سومین شهید لرستانی مدافع امنیت، اظهارداشت: مردم شهید پرور لرستان، باز هم خون فرزندی دیگر از فرزندان برومند خود را تقدیم انقلاب و امنیت مردم نمودند که شهادت مهدی لطفی از پرسنل لرستانی خدوم انتظامی تهران بزرگ در درگیری با اغتشاشگران سندی دیگر بر اثبات نقش جریانات خارج از کشور و مزدورانشان در داخل کشور برای برهم زدن امنیت مردم است.

وی افزود: مردم ایران هیچگاه حاضر به ریخته شدن خون هموطنان خود نبوده و به شدت در مقابل این توطئه ها خواهند ایستاد و خون پاک این شهید برگ زرین دیگری بر وفای عهد لرستان با انقلاب اسلامی است.

استاندار لرستان تصریح کرد: تجزیه طلبان و هرج مرج خواهان بدانند با شهادت فرزندان ملت نه تنها خدشه ای به نظام اسلامی مردمی وارد نخواهد شد بلکه اتحاد، همدلی و نهضت مقاومت دولت و ملت در مقابل توطئه ها دوچندان خواهد شد.

زیویار عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران، بارها و بارها از طرف معاندین و خائنین مزدور مورد توطئه قرار گرفته، اما به گواه تاریخ پس از هر فتنه اتحاد ملت و دولت فراگیر تر و آگاهی عمومی به عمق نیات پلید بدخواهان بیشتر شد.

انتهای پیام/