زیویار گفت: مقرر شده امکانات مورد نیاز جهت رفع مشکل برق شهرک های صنعتی خرم آباد و بروجرد با همکاری توانیر تهیه و اقدامات لازم اجرایی شود.

به گزارش سفیر افلاک، به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان، جلسه پیگیری تامین برق شهرک های صنعتی استان با حضور زیویار استاندار لرستان و کردی مدیر عامل توانیر کشور برگزار شد.

استاندار لرستان در رابطه با این دیدار اظهارداشت: با توجه به اقدامات صورت گرفته، در استان هیچ مشکلی در بحث خطوط انرژی و برق وجود ندارد اما در شبکه توزیع آن کمبود هایی هست که در جلسه با کردی مورد پیگیری قرار گرفت.

وی افزود: کمبود تعداد پست های برق از مهمترین مشکلات استان در رابطه با تامین و توزیع برق شهرک های صنعتی به شمار می رود که گزارشی به منظور شناخت مدیر عامل توانیر کشور در این جلسه ارائه شد.

استاندار لرستان عنوان کرد: در بخشی از تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه مقرر شد برای رفع مشکل برق شهرک صنعتی شماره ۲ خرم آباد، ایستگاه برق ۳۰ مگاواتی در شهرک مستقر و نسبت به جابجایی ترانس برق ۱۵ مگا واتی آن به  شهرک صنعتی شماره ۲ بروجرد اقدام شود.

وی بیان کرد: در نهایت مقرر شد امکانات مورد نیاز جهت رفع مشکل برق شهرک های صنعتی خرم آباد و بروجرد با همکاری توانیر تهیه و اقدامات لازم اجرایی شود.
زیویار تاکید کرد: به منظور رفع مشکلات و تسهیل شرایط برای حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی در استان، تدابیر لازم در زمینه تامین برق واحد های صنعتی اندیشیده شده و مشکلی در این رابطه وجود ندارد.

انتهای پیام/