سوری گفت: همزمان با هفته تربیت بدنی، طرح "اهدای خون جامعه ورزش" در لرستان اجرا شد.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی انتقال خون لرستان، علی سوری اظهار داشت: اجرای طرح اهدای خون جامعه ورزش، سرآغازی مناسب برای اشاعه فرهنگ اهدای خون و کمک به نیازمندان است که نشان از همدلی، نوع‌دوستی و مشارکت اجتماعی جامعه ورزشی دارد.

وی بابیان اینکه ورزشکاران استان لرستان در فعالیت‌های نیکوکارانه همواره پیشتازان از به شمار می‌روند، افزود: به طور یقین ورزشکاران استان در طرح اهدای خون جامعه ورزش نیز نقش بسزا و چشمگیری ایفا کنند.

سوری با بیان اینکه اجرای طرح اهدای خون جامعه ورزش، نماد همدلی ورزشکاران با بیماران است گفت: این طرح بسیار مفید و مؤثر است و بی‌شک مشارکت تمام جامعه ورزشی ازجمله ورزشکاران و هواداران در آن پررنگ خواهد بود.

مدیرکل انتقال خون لرستان تصریح کرد: سهم ورزش دوستان در استان، در راستای فعالیت‌های عام‌المنفعه آن‌طور که تجربه نشان می‌دهد فراگیر و مطلوب بوده است و نشان از جوانمردی و مهربانی آنان دارد.

سوری عنوان کرد: اجرای طرح اهدای خون جامعه ورزش در استان لرستان مقدمه‌ای برای ادامه برنامه‌ها و مشارکت روزافزون آنها در کارهای خیر و جمعی باشد و شرایط جامعه به گونه ای است که به دلیل حوادث و یا بیمارهای طبیعی بیمارستانها همواره به گروههای خونی مختلف نیاز دارند تا بتوانند جان افراد را نجات دهند و مشارکت مردم بخصوص ورزشکاران که از سلامتی برخوردارهستند به این رسالت کمک می‌کنند.

انتهای پیام/