فرمانده کل ارتش گفت: اغواگری جوانان و اختلاف‌افکنی بین نسل‌ها، اقوام، اصناف، احزاب، اقشار، مذاهب و ادیان از برنامه‌های طراحی شده اتاق‌های فکر مراکز مطالعاتی و جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

به گزارش سفیرافلاک، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در بازدید از یگان‌های هوایی و پدافند ارتش در بندرعباس، میزان آمادگی هواپیماها، پهپادها، رادارها، سامانه‌های پدافندی، موشک‌ها و مراکز فرماندهی و کنترل را مورد ارزیابی قرار داد.

چگونگی رسیدگی به خانواده‌ها و منازل سازمانی، برنامه‌های  فرهنگی، معنویت‌افزایی و صیانت کارکنان، از دیگر حوزه‌های بازدید امیر سرلشکر موسوی بود.

فرمانده کل ارتش در جمع کارکنان نیروی پدافند هوایی و نیروی هوایی ارتش با تشکر و قدردانی از روحیه و انگیزه و نشاط کارکنان، آمادگی رزمی این یگان‌ها را حاصل توان معنوی و تخصصی و انضباط و فرهنگ سازمانی کم‌نظیر و پشتیبانی و حمایت خانواده‌های صبور و فهیم ارتش جمهوری اسلامی ایران خواند و افزود: در همه بخش‌ها، نمونه‌هایی از مدیریت و فرماندهی جهادی به همراه دانش و فداکاری و تجربه و انگیزه جوانی دیده می‌شود و این وضعیت شایسته شکر به درگاه خداوند و قدردانی از همه شما عزیزان است.

وی، در تبیین اقدامات ارتش در مورد خانه‌های سازمانی و شخصی، گفت: ساخت ۲۵ هزار خانه سازمانی در ارتش برنامه‌‌ریزی شده که تاکنون ۱۳ هزار آن ساخته و تحویل شده و بقیه در حال اجرا است و برنامه ارتش این است که تا رسیدن به حد کفایت، کارکنانی که در نوبت خانه سازمانی هستند از وام ودیعه مسکن بهره‌مند شوند.

فرمانده کل ارتش تصریح کرد: در مورد خانه شخصی که مورد تأکید دائمی فرمانده معظم کل قوا (مدظله‌العالی) است هم ۶۴ هزار واحد خانه شخصی برنامه‌ریزی و کار بسیاری از آنها شروع شده است که در پایان این برنامه کلیه افراد فاقد مسکن بالای ۲۰ سال خدمت صاحب خانه خواهند شد و برنامه‌ریزی برای افراد زیر ۲۰ سال  خدمت هم شروع شده است که به موقع اطلاع‌رسانی خواهد شد ولی مهم این است که در گام اول هیچکس بدون منزل شخصی بازنشسته نشود.

سرلشکر موسوی با اشاره به برنامه‌‎های دشمن برای مشغول‌سازی و هزینه‌تراشی برای دولت به نحوی که نتواند برنامه‌های خود را پیش ببرد، گفت: دشمنان  عنود این ملت، در رأس آنها دولت جنایتکار آمریکا و رژیم جعلی صهیونیستی به دنبال این هستند که از پیشرفت ایران اسلامی جلوگیری یا آن را کُند کنند و به همین دلیل هر از چند گاهی با سوءاستفاده از هیجانات و بعضی نقاط ضعف، پیاده‌ نظام خود را وادار به اغتشاشات و ایجاد ناامنی می‌کنند تا بتوانند به میزان هر چند کوچک دستیابی به اهداف نظام را به تأخیر بیندازند و برای ایجاد چنین جوّی با یک جنگ ترکیبی از همه توانمندی‌های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و بستر فضای مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای استفاده می‌کنند، اغواگری جوانان و اختلاف‌افکنی بین نسل‌ها، اقوام، اصناف، احزاب، اقشار، مذاهب و ادیان از برنامه‌های طراحی شده اتاق‌های فکر مراکز مطالعاتی و جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

فرمانده کل ارتش، هوشیاری و آگاهی هر چه بیشتر مردم نسبت به توطئه‌های گوناگون دشمنان ایران و نظام اسلامی را رمز ناکامی دوباره و چندین‌باره نظام سلطه و شیطان بزرگ دانست.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس