زیویار گفت: ۴۲۵ میلیارد تومان مصوبات سفر ریاست جمهوری در بخش کشاورزی پرداخت می شود.

به گزارش سفیرافلاک، فرهاد زیویار در دیدار با مدیرعامل بانک تجارت کشور در راستای پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور به استان، اظهار داشت: مهمترین موردی که در جلسه امروز مطرح شد، طرح لاستیک سازی ۵۰ هزار تنی الیگودرز بود که این طرح که با هدف تولید ۵۰ هزار تن لاستیک های باری و اتوبوسی با ظرفیت اشتغال چهار هزار نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم در دستور کار قرار دارد که با پیش بینی سرمایه گذاری پنج هزار و ۵۰۰میلیارد تومان در شهرک صنعتی الیگودرز در حال ساخت است.

وی افزود: در جلسه امروز علاوه بر تصویب ۱۲۰ میلیون یورو مورد نیاز در خصوص تامین‌منابع ریالی که هزار میلیارد تومان، تصمیمات مناسبی برای تسریع روند ساخت پروژه اتخاذ شد.

زیویار عنوان کرد: در خصوص سایر موارد از جمله‌ ۴۲۵ میلیارد منابع مورد نیاز مصوبات سفر در بخش کشاورزی نیز گفتگو شد و در این خصوص مقرر گردید که این مبلغ توسط بانک تجارت تامین و پرداخت شود.

استاندار لرستان گفت: درخصوص واحد هایی که در تملیکی بانک بود با توجه تاثیر تعیین تکلیف این واحدها در ایجاد ارزش افزوده ، تولید و به تبع آن ایجاد اشتغال پایدار در استان بود که مقرر شد بانک تجارت تمهیدات لازم را جهت تعیین تکلیف آنها به عمل آورد.

انتهای پیام/