ضدانقلاب و شبکه‌های تلویزیونی وابسته به آنها در راستای تکمیل پروژه کشته‌سازی تلاش دارند با به دست آوردن اطلاعات و آمار فوتی‌ها در مدت اخیر، فوت آن‌ها را به پلیس و نیروهای امنیتی منتسب کنند.

به گزارش سفیرافلاک، پس از شروع اغتشاشات اخیر با تحریک گروهک‌های ضدانقلاب و همچنین برخی شبکه‌های تلویزیونی وابسته به آن‌ها و شکست این تحرکات، ضد انقلاب به روش جدیدی روی آورده است.

بر همین اساس ضدانقلاب با به دست آوردن اطلاعات و آمار فوتی‌ها در مدت اخیر سعی دارد فوت آن‌ها را با تکنیک کشته‌سازی به پلیس و نیروهای امنیتی منتسب کند. 

پیش از این ضدانقلاب و شبکه‌های تلویزیونی وابسته به آن‌ها تلاش کردند فوت نیکا شاکرمی و حدیث نجفی را به موضوع اغتشاشات منتسب کنند که در نهایت با انتشار اسناد مربوط به این موضوع حقیقت ماجرا مشخص شد و در آخرین مورد هم ضدانقلاب تلاش دارد فوت «آرنیکا قائم‌مقامی» را دستاویزی برای رسیدن به اهداف خود قرار دهد.

بر همین اساس یکشنبه اول آبان امسال مرگ دختر جوانی روی تخت بیمارستان گلستان، توسط پدرش به کلانتری ۱۰۲ پاسداران گزارش داده شد که با اعلام این خبر، تیمی از ماموران کلانتری ۱۰۲ پاسداران با دستور میثم حسین‌پور، بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی راهی بیمارستان شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

بررسی‌های اولیه نشان می‌داد، دختر جوان ۱۰ روز قبل از پنجره اتاق‌ خواب خود به پایین پرتاب و به بیمارستان گلستان منتقل شده که پس از ۱۰ روز اقدامات درمانی، روی تخت این بیمارستان فوت کرده است.

روز گذشته پدر مرحومه نیز هنگام  مراجعه به کلانتری ۱۰۲ پاسداران اعلام کرده از هیچ فردی در رابطه با فوت دخترش شکایتی ندارد و دخترش از پنجره اتاق‌ خواب خود سقوط کرده است.

تحقیقات تکمیلی بازپرس پرونده نیز صحت گفته‌های پدر آرنیکا را تایید کرد مبنی بر اینکه وی در جریان اغتششات اخیر تهران، حضور نداشته و بنابر گفته‌های پدر متوفی، هنگامی که این دختر جوان از پنجره اتاق خود به پائین سقوط کرده با توجه به جراحتی که  داشته با  پدرش حرف می‌زده است همچنین وی هیچ‌گونه مصرف قرص یا دارویی نداشته است.

روز گذشته پدر مرحومه در شعبه چهارم دادسرای ناحیه ۲۷ (امور جرائم جنایی) برای سیر مراحل قانونی مراجعه کرده است؛ پدر مرحومه روز گذشته به بازپرس پرونده گفته است که در رابطه با مرگ دخترش شکایتی ندارد و دخترش هدف هیچ ضرب و جرحی در جریان اغتشاشات  قرار نگرفته و بر اثر سقوط فوت کرده است.

همچنین وی در رابطه فوت فرزندش گفته هنگامی که وارد اتاق  آرنیکا شده، پی‌برده دخترش به پایین پرتاب شده و پس از حضور ماموران اورژانس در محل حادثه، آرنیکا به نزدیک‌ترین بیمارستان منتقل شده است.

در این راستا، میثم حسین‌پور، بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جرائم جنایی تهران با تایید این جزئیات گفت: خبر منتشرشده در فضای‌مجازی مبنی بر ضرب و جرح مرحومه «آرنیکا قائم‌مقامی» در جریان اغتشاشات توسط ماموران پلیس کذب محض است و مرحومه بر اثر سقوط از پنجره خانه خود فوت کرده است همچنین تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه دارد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس