اخیرا در فضای مجازی با پدیده کشته سازی‌های زنجیره‌ای که رسانه‌ها در آن دخیل هستند روبرو هستیم.

به گزارش سفیرافلاک، اخیرا در فضای مجازی با پدیده کشته سازی‌های زنجیره‌ای که رسانه‌ها در آن دخیل هستند روبرو هستیم. از نیکا شاکرمی و سارینا اسماعیلی زاده گرفته تا ماجرای فوت اسرا پناهی دستاویز پروژه کشته سازی رسانه‌های ضد انقلاب هستند که با حمایت ربات‌های مجازی و هشتگ‌های سازمانی اسمشان برای مدتی سر زبان‌ها می افتد تا اینکه حقیقت در مورد هرکدام مشخص می‌گردد.

رسانه‌ها و ربات‌های مجازی در جدیدترین مورد مدعی شدند فردی به نام «نگین – ع» دانشجوی ۲۱ ساله اهل قروه در جریان اغتشاشات اخیر شهر همدان فوت شده است.

در مورد علت فوت این دختر خانم اهل قروه در رسانه های معاند آمده است: «نگین – ع» روز چهارشنبه ۲۰ مهر در اثر وارد آمدن ضربات متعدد باتوم به جمجمه توسط نیروهای امنیتی، دچار خونریزی شده و پس از بازگشت به خوابگاه دانشگاه جانش را از دست داده است.

اما این پروژه هم به مانند بقیه موارد ادعایی امپراطوری دروغ بی اساس از آب درآمد.
براساس بررسی‌ها مشخص شد فوت فرد یاد شده هیچ ارتباطی به اغتشاشات ندارد و این خانم متاسفانه به علت مصرف مشروبات الکلی مسموم جان خود را از دست داده است.

طبق اعلام حسن خانجانی موقر دادستان مرکز استان همدان در یک هفته اخیر دو جوان همدانی بر اثر مصرف مشروبات الکلی مسموم فوت کرده‌اند و ۹ نفر دیگر نیز دچار مسمومیت شدید شدند.

دادستان همدان پیشتر اظهار داشته: یکی از این افراد دختر خانمی بود که صبح روز پنجشنبه ۲۰ مهرماه، با علائم شدید مسمومیت به بیمارستانی در همدان انتقال داده شده است.

خانجانی موقر در ادامه می‌گوید: با وجود اقدامات درمانی، متاسفانه او به علت شدت وخامت حالش بعدازظهر روز پنجشنبه ۲۱ مهرماه فوت می‌کند. حالا مشخص شده این دختر خانم همان «نگین – ع» است که سوژه جدید پروژه کشته سازی رسانه‌های ضد انقلاب قرار گرفته است.

  • منبع خبر : دانا