ویسکرمی با بیان اینکه معشوره یکی از سدهای در اولویت وزارت نیرو است، گفت: مطالعه سد تا 2 ماه آینده انجام می شود.

مهرداد ویسکرمی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهارداشت: با توجه به محدودیت اعتباری که وجود دارد ولی چند سد در اولویت وزارت نیرو قرار دارد که یکی از این سدها، سد معشوره است که پیگیری های زیادی برای این پروژه صورت گرفته و قرار شد مطالعات این سد بروز شود و سپس مرحله بعدی انجام گردد.

وی افزود: با توجه به تاکید وزارت نیرو بر مطالعه بروز، ظرف دو ماه آینده کار مطالعه این سد انجام می شود و با همین قرارداد هم، پیش ساختمانها و فرازبند آماده می شود، همچنین برای تملک در این بخش، برنامه و بودجه اعلام کرد که زمین هایی را که زیر آب می رود کمک نماید و در مجموع زیرساخت‌ها آماده و از دیماه مرحله بعدی اجرا شود که دولت اراده خوبی برای انجام این پروژه دارد.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پارسیلون گفت: حسابرسی ویژه و سهام این شرکت در حال انجام است و امیدواریم ظرف دو ماه آینده تعیین سهام و حسابرسی انجام شود تا به سرمایه گذار خصوصی واگذار گردد.

ویسکرمی با اشاره به سکونتگاه های غیر مجاز عنوان کرد: در استان لرستان بالغ بر ۱۰ هزار خانوار در این مناطق زندگی می کنند و در زمین هایی که این افراد منازل خود را احداث کردند، مشکلاتی با راه و شهرسازی وجود داشت که مصوبه ای در این راستا وجود دارد که زمین ها واگذار شود و این مشکل برطرف گردد و افراد با مراجعه به راه و شهرسازی می توانند اقدام نمایند.

انتهای پیام/