منعمی گفت: مهمترین اهداف اغتشاشگران در حوادث اخیر کشور ایجاد ناامنی در کشور بوده است.

به گزارش سفیر افلاک، مجید منعمی امروز در شورای اداری شهرستان ازنا که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهارداشت: مهمترین اهداف اغتشاشگران در حوادث اخیر کشور ایجاد ناامنی در کشور بوده است.

وی افزود: بنا به فرمایش امام خامنه ای طراح اصلی اغتشاشات در کشور آمریکای جنایتکار و اسرائیل خبیث است ولی ملت ایران با هوشیاری این فتنه را هم پشت سر خواهد گذاشت و دشمن سیلی محکمی از ملت مسلمان ایران خواهد خورد.

معاون استاندار لرستان در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: طرح های توسعه ای در کشور باید پیوست های فرهنگی اجتماعی باشد تا شاهد تعالی جامعه ایرانی اسلامی باشیم.

فاتحی فرماندار ازنا نیز در این جلسه اظهارداشت: تلاش دشمنان در چهل روز گذشته را طرحی دقیق و هدایت شده بوده است و قطعا دشمنان ملعون از خباثت های خود دست بر نمی دارند و همواره در این چهل سال برای ایجاد آشوب و نابسامانی برنامه ریزی داشته اند و خواهند داشت اما به طور یقین با شکست رو برو می شوند چرا که ملت امام حسین را نشناخته اند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شش ماهه امسال تصریح کرد: سرعت عملیات‌ اجرایی پروژه های مهم عمرانی شهرستان ازنا را در دولت سیزدهم بسیار خوب ارزیابی می کنیم و از تلاش های مدیران‌ دستگاه های اجرایی و پیمانکاران کمال تشکر و قدردانی را داریم.

انتهای پیام/