مسعودی زاده با اشاره به اینکه 904 شهید دانش آموز لرستانی برای دفاع از ارزشها و وطن جان خود را تقدیم کردند، گفت: 25 برنامه در هفته بسیج دانش آموزی برگزار می شود.

مسعود مسعودی زاده در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهارداشت: همزمان با هفته بسیج دانش آموزی که از ششم آبان تا ۱۳ آبان می باشد، برنامه های مختلفی در نظر گرفته شده که بالغ بر ۲۵ برنامه مختلف طی این ایام برگزار می شود.

وی افزود: شعار هفته بسیج دانش آموزی، ایران قوی است که بخشی از برنامه ها در فضای مجازی و بخشی هم در فضای حقیقی برگزار خواهد شد و از جمله مهمترین برنامه های این ایام، پویش دهه هشتادی ها می باشد که در سطح تعدادی از مدارس استان برگزار می شود.

مسئول بسیج دانش آموزی لرستان تصریح کرد: قرائت میثاق نامه در مصلی نماز جمعه، کوهپیمایی به یاد شهدا، رزمایش جهادی، برگزاری مسابقات فرهنگی از دیگر برنامه های این هفته است.

مسعودی زاده بیان کرد: در فضای مجازی نیز پویش دنیای بدون تاریکی (بدون آمریکا) برگزار می شود، همچنین دیدار با خانواده شهدا، اجرای سرود خیابانی، تقدیر از دو لیگ علمی، مسابقه نقاشی و کتابخوانی اجرا می گردد.

وی خاطرنشان کرد: به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی نیز هزار و ۲۰۰ بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند استان توزیع می شود و علاوه بر این تعداد، همه شهرستانها نیز چنین بسته هایی را تهیه و توزیع خواهند کرد.

مسئول بسیج دانش آموزی لرستان با اشاره به نقش دانش آموزان در پیروزی انقلاب اسلامی ایران و دفاع مقدس، گفت: در استان لرستان ۹۰۴ شهید دانش آموز برای دفاع از ارزشها و وطن جان خود را تقدیم کردند که الگویی مناسب برای همه افراد است.

انتهای پیام/