حجت الاسلام حاتمی با اشاره به حادثه شیراز، گفت: خون های پاک ریخته شده در حرم شاهچراغ به بقای نظام و انقلاب کمک می کند.

حجت الاسلام حبیب حاتمی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، با اشاره به حادثه شیراز اظهار داشت: دشمنان زخمی و زخم خورده از نظام جمهوی اسلامی ایران همیشه به دنبال فتنه و توطئه هستند، طبیعی است که همه تلاش خود را به کار می گیرند تا بزدلانه حرکاتی را انجام دهند.

وی افزود: دشمنان بدانند هرچه از ملت ایران در این مسیر به شهادت برسد، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران زنده تر می شود و دقیقا همان پیام امام(ره) مشهود است.

مسئول نمایندگی رهبری در دانشگاه های لرستان با بیان اینکه شکست و نابودی دشمنان نزدیک است و رمق های آخرشان می باشد، تصریح کرد: دشمن اگر با همه توان هم برای جنگ به نظام بپردازد ولی موفق نمی شود چرا که ملت ایران همیشه در صحنه حضور دارند و توطئه ها را خنثی می کنند.

حجت الاسلام حاتمی خاطرنشان کرد: خون های پاک ریخته شده تعدادی از هموطنانمان در حرم شاهچراغ به بقای نظام و انقلاب کمک می کند و درخت انقلاب اسلامی ایران روز به روز تنومند و پرقدرت تر می شود.

وی گفت: تمام کسانی که در این جریانات و حوادث اخیر حتی کوچکترین اقدام و حرکتی کرده اند، مقصر هستند و باید پاسخگو باشند و قطعا دستگاه قضا برخورد می کند.

انتهای پیام/