دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌های لرستان در محکومیت حادثه تروریستی شیراز بیانیه داد.

به گزارش سفیرافلاک دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان لرستان با صدور پیامی، حادثه تروریستی حرم امامزاده احمد بن موسی (ع) شیراز و شهادت و جانبازی جمعی از هم‌وطنان را محکوم کردند.

بسم‌الله الرحمن الرحیم

وَ لا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْواتاً بَلْ أَحْیاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ‌ (آل عمران ؛١۶٩)

شهادت و جانبازی ده‌ها نفر از زائران بی‌گناه و آن هم در هنگام اقامه نماز و زیارت و راز و نیاز با خدا، هتک حرمت حریم مطهر فرزند رسول خدا (صلی الله علیه و آله) دل هر انسان آزاده‌ای را اندوهگین می‌کند.

گناه این کودکان و آن مادر که برای زیارت و عرض ارادت به ساحت اهل بیت در حرم خلوت کرده چیست که باید آماج رگبار گلوله قرار گیرد؟

دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان ضمن عرض تسلیت به محضر رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) و ملت داغدار ایران به خصوص به بازماندگان شهدای مذکور و آرزوی سلامتی و عافیت برای مجروحان، از مسئولین ذیربط خواهان برخورد قاطع با عاملان داخلی و خارجی و صحنه‌گردانان جنایات اخیر را دارد.

در پایان از دانشگاهیان و قشر فریخته علمی استان که در تمام صحنه‌ها نقش آفرین بوده‌اند، انتظار می‌رود با روشنگری و تبیین درست اتفاقات اخیر، تبلیغات جریان رسانه‌ای دشمن را خنثی نمایند.

وَ سَیَعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنْقَلَبٍ یَنْقَلِبُونَ