در حادثه تروریستی شیراز سه کودک به شهادت رسیدند و یک کودک خردسال هم خانواده خود را از دست داد، یزیدیان زمان، علی اصغر ها را هدف قرار دادند و با تکرار تاریخ، امروز سرزمین ایران کربلا است.

به گزارش سفیرافلاک، امنیت از نان شب واجب تر است این سخن بزرگان و کسانی است که از نزدیک طعم شیرین امنیت را چشیده اند و ناامنی مشکلات آن را نیز درک کرده اند،امنیت یکی از مولفه های اصلی جامعه است اگر امنیت نباشد زندگی معنی و‌ مفهومی ندارد اقتصاد، علم، فرهنگ و هنر و پیشرفت جامعه مرهون وجود امنیت است.

ایران اسلامی سالهاست که آماج توطئه های دشمنان است کسانی که دست شان از چپاول منافع ایران کوتاه شده است سالهاست که قصد دارند تا برهم زدن امنیت کشور شکست های خود را جبران کنند و در اینکه دشمنان قصد توطئه بر علیه ایران را دارند هیچ شک و شبهه ای نیست ولی چرا برخی از مردم سنگ دشمنان را به سینه می زنند و فریب وعده و وعید های تبلیغات آنان را می خورند تعجب بر انگیز است.

ملت ایران در دوران دفاع مقدس با همدلی در مقابل چندین کشور خارجی به سرکردگی آمریکا و اسرائیل در مقابل رژیم بعث عراق ایستادند و اجازه ندادند تا یک وجب از خاک ایران به دست دشمنان بیفتد، ملت ایران در دوران جنگ خون دادند ولی خاک ندادند، ملت ایران با ایستادگی در مقابل همه توطئه های دشمنان بارها و بارها پوزه آنان را به خاک مالیدند و سالهاست که دشمنان این آب و‌ خاک از هیچ جنایتی برای ضربه زدن به ایران اسلامی دست بردار نیستند و همه توطئه ها و ترفندهای دشمنان برای شکست ایران است ولی لطف خداوند شامل حال ایران اسلامی شده است.

یزیدیان زمان، علی اصغر های زمان را هدف قرار دادند

امروز ایران با همه توطئه ها یک قدرت نظامی بزرگ در منطقه است به طوری که فردی که تجهیز می شود تا ایران را نابود کند به دست فرزندان غیور ملت ایران در خارج از مرزها شکست می خورد، همه خوب می دانند که یکی از دلایل مهم پیروزی انقلاب اسلامی ایران بر دشمنان، ولایت و رهبری است لذا دشمنان به خوبی می دانند که ضربات سهمگینی از ولایت و رهبری نصیب آنان شده است و هم اکنون نیز با توطئه ها و ترفندها کمر همت را برای ضربه زدن بسته اند.

در جریان اغتشاشات اخیر دشمنان ثابت کردند که جان ایران و ایرانی برای آنان هیچ اهمیتی ندارد زیرا با حمله به حرم شاهچراغ در شیراز به زنان و کودکان نیز رحم نکردند، اگر تاکنون با آنان مماشات شده است به خاطر این است که به خود بیایند و دست از اغتشاش و آب به آسیاب دشمن ریختن بردارند، امروز یزیدیان زمان با تکرار تاریخ بار دیگر علی اصغر های زمان را هدف قرار داده و به کودکان و زنان بی گناه نیز رحم نمی کنند.

آنان برای زن هیچ احترامی قائل نیستند و فقط آن را بازیچه ای قرار داده اند تا به اهداف شوم خود برسند، ملت ایران باید بیدار باشند و اجازه ندهند تعدادی معلوم حال و فاسد رانده شده از کشور در شبکه های ماهواره ای و مجازی برای آنان تعیین تکلیف کنند، ملتی که عاشق اهل البیت است و محرم و صفر و ایام فاطمیه و دیگر ایام سال که متعلق به ائمه اطهار است عاشقانه دوستدار آنان هست چطور ممکن است فریب تبلیغات مسموم رسانه های بیگانه بخورند و امنیت و آرامش کشور خود را نادیده بگیرند.

ملت ایران قدر امنیت و آرامش کشور خود را می دانند و اجازه نمی دهند عده ای این امنیت را خدشه دار کنند، ملت ایران پای اسلام و قرآن و ائمه اطهار(ع)ایستاده و گوش به فرمان رهبری می باشد تا اگر فرمان دهد یک شبه بساط اغتشاش گران را برچیند، ملت ایران اجازه نخواهد دشمنان برای آنان تصمیم بگیرند، ملتی که برای امام حسین(ع) جان می دهند اجازه عرض اندام دشمنان را نخواهد داد از همین رو خون شهیدانی که در جریان اغتشاشات اخیر بی گناه به زمین ریخته شده است توطئه های دشمنان را خنثی خواهد کرد.

در حادثه تروریستی حرم شاهچراغ در شیراز آرشام سرایداران دانش آموز پایه پنجم و محمد رضا کشاورز دانش آموز پایه دهم و علی اصغر لری گویینی به شهادت رسیدند، کودک دیگری که طی این چند روز همه ملت ایران برایش غمگین شدند، آرتین کودک خردسالی بود که پدر، مادر و برادرش را در این حادثه از دست داد، مظلومیت و تنهایی آرتین دل هر انسانی را به درد می آورد ولی همچنان هستند وجدان های خفته و افرادی که سکوت مرگبار اختیار کرده اند و این جنایت را نمی بینند، هنوز هم هستند حرمله هایی که جان کودکان بیگناه را نشانه می روند.

همه این آشوبها و حادثه تروریستی ماحصل فتنه و توطئه شوم دشمنانی است که با رمز مهسا امینی به میدان آمدند، اما ملت ایران آگاه و بیدار است، ملتی که هشت سال در برابر اربابان آنها ایستاد و دشمن را شکست داد حالا به راحتی می تواند این ضد انقلابها و آشوبگران را می تواند به زباله دان تاریخ بفرستد.

امروز عاشورایی دیگر است

مهدی اسماعیلی تحلیلگر سیاسی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: بحث اصلی و مشکل استکبار با ایران قوی است، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران دشمنان تلاش کردند تا بتوانند رویه دوران قبل را برگردانند و حاکمیت مد نظر خودشان که یک حکومت غیر مستقل و وابسته است را ایجاد نمایند تا بتوانند منافع خود را تامین کنند.

وی افزود: مظلومیت با جبهه حق عجین شده که این موضوع به ۱۴۰۰ سال قبل برمی گردد، امروز عاشورایی دیگر است، سرزمین ایران کربلا است و یزیدیان زمانی که روزگاری اهل بیت امام حسین(ع) را به خاک و خون کشیدند، امروز کودکان و زنان بیگناه را در حرم شاهچراغ به شهادت رساندند.

تحلیلگر سیاسی تصریح کرد: امروز یزیدیان زمان پا جای پای یزیدیان ۱۴۰۰ سال پیش گذاشتند و باید دشمنان امروز را در این برهه بشناسیم که این کار با بصیرت مضاعف امکان پذیر است.

اسماعیلی با اشاره به حوادث اخیر گفت: عده ای فریب خورده در جامعه سعی دارند تا همسو با دشمن حرکت کنند که اگر بصیرت لازم نسبت به سابقه پیشین کشور داشته باشند هیچگاه فریب دروغ های رسانه ای دشمن را نمی خورند.

وی بیان کرد: طی این سالها کشورهایی مانند فلسطین، یمن و سوریه را دیدیم که چگونه به خاک و خون کشیده شد و معاندان تلاش می کنند تا به هر بهانه ای اهداف خود را پیاده سازی کنند.

تحلیلگر سیاسی خاطرنشان کرد: حادثه شاهچراغ نشان از خوی وحشیانه استکبار و ایادی آنان دارد و باید اتمام حجت شود که اگر پس از این حادثه کسانی تعمدا اقدامات و آشوب هایی را ایجاد کنند و آب به آسیاب دشمن بریزند قطعا مورد برخورد قرار می گیرند.